W obu wolbromskich parafiach można otrzymać zaproszenie na koncert charytatywny zespołu Pectus, z którego całkowity dochód przeznaczony będzie na pomoc dla potrzebujących dzieci – podopiecznych Ochronki Betlejem, prowadzonej przez siostry Karmelitanki Dz. Jezus. Koncert odbędzie się 8 stycznia o godz 18-tej w Centrum Kultury. Każdy, kto ma ochotę poczuć się świetnie – dawanie wszak jest największą przyjemnością – może zostać Mikołajem: za symboliczny datek (minimum 30 zł – mile widziane więcej!) wrzucony do puszki będzie można otrzymać zaproszenie na ten specjalny koncert.
Nawet jeżeli sam nie chcesz iść na występ – spraw prezent komuś bliskiemu lub podaruj zaproszenie komuś, kto nie może sobie na nie pozwolić! Niech krąg radości i dobra rozprzestrzenia się jak najszerzej!

Wolontariusze z puszkami będą zbierać datki i rozdawać zaproszenia w obu wolbromskich parafiach po niedzielnych mszach św. Będzie można także wesprzeć szczytny cel bezpośrednio przed koncertem. Ilość zaproszeń jest limitowana, puszki zaś nie mają dna…
Źródło:www.wolbrom.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze