policja

Policja poszukuje świadków, którzy posiadaliby jakiekolwiek informacje na temat sprawcy uszkodzenia ogrodzenia w Olkuszu na ulicy Długiej w nocy z 4. na 5. grudnia 2013 roku.

Zniszczenia betonowych przęseł dokonał kierujący bliżej nieustalonym pojazdem, który zbiegł z miejsca zdarzenia. W tej sprawie należy kontaktować się z prowadzącym postępowanie, tel. 32 6478 234 lub z dyżurnym jednostki tel. 997.

 

Tekst nadesłany przez KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PXT
PXT
9 lat temu

Czasem jakiegoś rowerzystę przyszpilą, byle do wczesnej mundurowej emeryturki.

tedy
tedy
9 lat temu

Policja poszukuje świadków,może niech policja łaskawie ruszy d…..pe,i wyjdzie na ulice pieszo ,to może będą więcej widzieć a nie siedzą w aucie z zaparowanymi szybami i dniówka leci ,ciepło,spokój,radio gra,kawę się pije żyć nie umierać.

...
...
9 lat temu

Informacja dla policji:
Widziałem szalejący nocą pojazd. Jeździł po wyboistej bocznej drodze z zawrotną prędkością i robił „poślizgi kontrolowane” a raczej zamaszyste wiraże w których żwir wypadał spod kół jak z procy bo doleciał do moich okien domu. Jeśli to w czymś pomoże to zauważyłem że gdy kierowca na chwilę wysiadł wnętrze pojazdu było oświetlone w kolorze mocno błękitnym. Niestety było ciemno i odległość spora więc marki ani koloru nie dostrzegłem ale ten intensywny błękit światła w kabinie utkwił mi w pamięci.