konopie klucze1

Na trop nielegalnej plantacji konopi wpadli policjanci z Komisariatu Policji w Kluczach. Rośliny rosły na polanie wśród pól i zarośli w jednej z miejscowości w gminie Klucze. Wstępnie szacuje się, że wartość marihuany, jaką można by uzyskać z zabezpieczonych krzewów wyniosłaby około 25 tysięcy złotych.

Do policjantów z komisariatu dotarła anonimowa informacja o konopiach rosnących na obrzeżach Ryczówka. Mundurowi ujawnili 24 krzaki konopi na całkiem sporym poletku. Krzewy te zostały zabezpieczone. Najwyższe rośliny osiągnęły wysokość ponad 180 cm.

Na miejsce przybył technik kryminalistyki, który przeprowadził dokładne oględziny terenu oraz wykonał zdjęcia roślin. Zarządzono też badania kryminalistyczne konopi. Policjanci ustalają teraz osobę, która zajmowały się tym nielegalnym procederem. Za uprawę konopi grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Olkusz

konopie klucze2

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
maltańczyk_Ramona
maltańczyk_Ramona
9 lat temu

[quote name=”ARTYKUŁ”]24 krzaki konopi na całkiem sporym poletku. Krzewy te zostały zabezpieczone.[/quote]
Jak zostały zabezpieczone? Czy stoi przy nich patrol? Jak będą utylizowane? I, najważniejsze, gdzie będą utylizowane? Najskuteczniejsza forma zniszczenia, to oczywiście spalenie. Więc gdzie odbędzie się to gigafajczenie i o której godzinie? Czy będzie można hmmmm…wziąć udział w akcji finałowej? 😆 😉 😛

ozi
ozi
9 lat temu

A może ktoś ma nowotwór i się leczy w ten sposób, olej z konopi bardzo pomaga. Niestety nie na ręke jest to koncernom farmaceutycznym więc zabronili uprawy konopi a ich pieski tego pilnują i myślą że tacy wspaniali bo zniszczyli uprawę.

Maniek
Maniek
9 lat temu

Gratuluje talentu autorowi artykulu.
Pierwszy akapit mowi ze ze Policja wpadla na „trop” a drugi temu przeczy. Wyglada na to ze pracujesz dla KPP…

@
@
9 lat temu
Odpowiedz do  Maniek

Przecież pisze autor w nagłówku, czyli Ameryki nie odkryłeś. 😀

bob
bob
9 lat temu

Stop dla dilerki niech kazdy sadzi i po problemie

Perdiglast
Perdiglast
9 lat temu

Ciency Ci funkcjonariusze, mogli się zaczaić, ewentualnie zainstalować jakieś kamerki. Zero pomyślunku, jakbym był niebieski, wyłapałbym pół Olkusza. I dlatego nigdy nie zostanę policjantem 🙂 Wydaje mi się też, że jest tam więcej siana niż za 25 000. Swoją drogą i tak dobrze, że chłopaków nie złapali, chcieli sobie popalić trochę sortu po cenie, a tak by już wisieli na sankcji. Ciekaw jestem co by było jakby przypadkiem przechodził tam grzybiarz, a policja akurat by interweniowała… Pewnie też pucha.

PXT
PXT
9 lat temu
Odpowiedz do  Perdiglast

Do policji wstępują w większości ludzie mający raczej luki między uszami i stąd takie efekty z pomyślunkiem. To oczywiste. Nie bez powodu powstało tyle kawałów o policjantach. Co prawda nie wszyscy są tacy za których decyzje podejmują sztywne przepisy, bo i zdarzają się tacy ze zdrowym rozsądkiem, ale tych jest mniejszość i z reguły mają przechlapane.

pavv
pavv
9 lat temu

Bóg stworzył marihuanę więc chciał, żeby ją ludzie używali. Pewno kumpel kumpla sypną, bo nie chciał się z nim podzielić.

maniek
maniek
9 lat temu

😆 zapewnie przygotowanie na dzień seniora-staruszki będą weslśi.Troche bimberku,maryśka troche muzyki i będzie-zapraszamy samotnych. :sigh: 🙂

???
???
9 lat temu

One jak malowane a stoi że zlikwidowali.

Szef
Szef
9 lat temu

A ja chętnie spaliłbym kilka topów z tego poletka 🙂

Maria Joanna
Maria Joanna
9 lat temu

Chcialabym wiecej sie dowiedziec o kryminalistycznych badaniach konopii…
Kto za nie placi bo mam nadzieje ze nie podatnicy…

Mateussz
Mateussz
9 lat temu

mogli kamerki tajne zainstalować ;D Chyba ze koleś z policji być może komendant

Anonim
Anonim
9 lat temu

Bardziej mnie ciekawi w którym miejscu to jest. Jeśli bym zobaczył to możliwe, że bym wiedział do kogo to należy 🙂

PTX
PTX
9 lat temu

Pan PXT. Zna się na wszystkim. Na każdej profesji. A najbardziej na robocie policyjnej. Z pozycji domowego fotela.

PXT
PXT
9 lat temu
Odpowiedz do  PTX

Tak się składa, że pisałem z pozycji taboreta. Poprzedni post zaś pisałem klęcząc na lewym kolanie, bo na prawym nie mogę.
Z pozycji fotela załatwiam inne sprawy nie związane z „policyjnym rzemiochem”.

Kopacz
Kopacz
9 lat temu

Proponuję ramię w ramię z olkuskimi technikami policyjnymi przesiać grunt centymetr po centymetrze na głębokość jednego metra.

PXT
PXT
9 lat temu
Odpowiedz do  Kopacz

Oj tak. Przy dochodzeniu trzeba dążyć do korzeni każdej sprawy, tylko wówczas sukces gwarantowany. 😆

PXT
PXT
9 lat temu

Hmmmm ciekawe jak teraz myślą ustalić tę osobę? Zwłaszcza po publikacji w mediach lokalnych, zakładając że to „ludzka robota”. Co ściągną odciski palców z liści po „dokładnych oględzinach”?
Najprawdopodobniej zatrzymają jakiegoś kierowcę, który w tym rejonie pójdzie oddać mocz podróżny, albo jakiegoś grzybiarza- wszak to statystyka jest najważniejsza- sztuka się liczy, nie ważne- nie musi to być siewca konopi, wystarczy człowiek, nawet gdyby faktycznie to była samosiejka albo „ptasia robota”.
Jak zwykle fuszera, ale co tam, rozgłos jest ważny, jaka to intensywna ciężka praca policyjna.

Luk
Luk
9 lat temu

A nie mogli sobie jeszcze trochę poczekać i poczaić się na plantatora? I złapać go na gorącym uczynku?

A tak to aresztowali konopie a własciciela szukaj wiatru w lesie na poletku. 🙂