Powiat

Mieszkańcy powiatu ostrzegają się wzajemnie w Internecie przed mężczyzną, który miał niedawno jeździć po okolicy i zachęcać dzieci, aby wsiadały do jego samochodu. Sprawą zainteresowała się policja.

Mieszkańcy powiatu za pośrednictwem portalu Facebook rozsyłają sobie wzajemnie wiadomości dotyczące rzekomej próby zaciągania dzieci do samochodu przez mężczyznę w średnim wieku. Do takich sytuacji miało dochodzić na terenie Bolesławia i Bukowna. Doniesienia te bada teraz Policja. Ze względu na dobro postępowania, na tym etapie nie są udzielne szczegółowe informacje. Internauci łączą te wydarzenia z przypadkiem publicznego obnażania, jaki niedawno miał miejsce na terenie Olkusza.

Przypomnijmy, że na początku października, na przystanku koło Supersamu, do czekającej na autobus nastolatki podszedł mężczyzna w średnim wieku, który następnie rozpiął rozporek i zaczął się onanizować. Sytuacja, choć bardzo szokująca, nie wywołała żadnej reakcji wśród innych osób czekających na swój transport. Po przyjeździe autobusu mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Nie wiadomo czy za przypadki z Olkusza, Bolesławia i Bukowna odpowiedzialna jest ta sama osoba.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze