Olkusz Wiola Woźniczko

Panujące mrozy mocno dokuczają czworonogom. Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu zorganizował zbiórkę dla psów i kotów ze schroniska „Rafik” w Bolesławiu. Pomóc może każdy z nas!

Koce, karma, maty czy pościel nie zawierająca pierza – to wszystko jest bardzo potrzebne! Rzeczy dla psów i kotów można przynosić do trzech punktów: Biura Podawczego Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu przy Rynek 1 (w godzinach pracy urzędu), Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu przy ulicy Francesco Nullo 29 (od godziny 8:00 do godziny 20:00) oraz recepcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu przy ulicy Wiejskiej 1a (całodobowo).

„Gorąco zachęcam do wspólnego pomagania potrzebującym czworonogom, szczególnie w okresie panujących obecnie mrozów! Każdy wie, że na świecie nie ma bardziej bezwarunkowej i szczerej miłości niż ta, którą obdarzają nas właśnie psy. Oprócz zbiórki najpotrzebniejszych artykułów, serdecznie zachęcam również osoby dysponujące odpowiednimi warunkami do odpowiedzi na apel o tymczasową adopcję zwierząt.” – mówi olkuski burmistrz Roman Piaśnik.

Osoby zainteresowane przygarnięciem psa na czas mrozów (lub na stałe) proszone są o kontakt z bolesławskim schroniskiem pod numerem telefonu 32 307 23 60 lub 794 774 412. Czworonogi czekają na Waszą pomoc!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze