kronika policyjna

Olkusz. Kradzież z włamaniem
Na przestrzeni ostatniego tygodnia doszło do dwóch kradzieży z włamaniem. 25 maja włamano się do kiosku świadczącego usługi krawieckie. Nieustalony na chwilę obecną sprawca ukradł pieniądze. Kilka dni później, złodziej włamał się do salonu fryzjerskiego skąd skradł pieniądze, komputer rejestrujący monitoring oraz maszynkę do golenia. Dochodzenia w sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

Olkusz. Seria kradzieży
W piątek tj. 26 maja br. w Olkuszu doszło do trzech kradzieży. Na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi. Na ulicy Tadeusza Kościuszki złodziej ukradł mieszkance Olkusza dowód osobisty oraz legitymację ZUS. Jeszcze tego samego dnia, nieustalony na chwilę obecną sprawca, wykorzystując nieuwagę domowników skradł z otwartego mieszkania telefon komórkowy oraz laptopa. Policjanci z komendy ustalają sprawców tych kradzieży.

Bolesław. Wypadek na krajówce
Do groźnego wypadku, z udziałem pieszego, doszło w piątek tj. 26 maja 2017 roku około godziny 22, na drodze krajowej nr 94 w Bolesławiu. Jak wstępnie ustalili policjanci, 51-letni mężczyzna przebiegał przez jezdnię w nieoświetlonym miejscu, gdy został potracony przez samochód – najprawdopodobniej białe audi. Kierujący tym pojazdem nie zatrzymał się i odjechał z miejsca wypadku. 51-latek w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala w Olkuszu. Na miejscu wypadku technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Policja ustala dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze