Olkusz

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 26-latek został skazany przez sąd na karę pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe. Ponieważ teraz mundurowi znaleźli przy nim amfetaminę, usłyszał kolejny zarzut za posiadanie narkotyków.

Patrolując ulice Olkusza funkcjonariusze zauważyli 26-letniego mężczyznę, który na ich widok zaczął się  bardzo nerwowo zachowywać. Policjanci podejrzewali, że może mieć przy sobie narkotyki. Postanowili skontrolować 26-latka oraz jego rzeczy osobiste. Kiedy podjechali bliżej, mężczyzna rzucił się do ucieczki. Funkcjonariusze podbiegli za nim i po chwili młody mężczyzna został zatrzymany.  Policjanci podczas kontroli zabezpieczyli około 34 gramów amfetaminy. W trakcie legitymowania mężczyzny okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

26-latek został przewieziony do olkuskiej komendy i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj z zatrzymanym wykonywane były czynności procesowe. Na tym etapie prowadzonego postępowania podejrzany odpowiadał będzie za posiadanie narkotyków. W myśl przepisów ustawy  o przeciwdziałaniu narkomanii czyn ten zagrożony jest karą  do 3 lat lat pozbawienia wolności.

KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze