pioro

7 października mija termin zgłaszania swoich utworów na Turniej Jednego Wiersza, którego organizatorem jest Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu.

Konkurs odbywa się w ramach XLII Bolesławskiej Jesieni Poetyckiej. Przewidziano dwie kategorie wiekowe: dzieci i młodzież do lat 18 oraz dorośli.
Zainteresowani powinni przesłać jeden wiersz własnego autorstwa (w dwóch egzemplarzach maszynopisu, w formie wydruku komputerowego), który do tej pory nie był nagradzany ani drukowany w czasopismach i publikacjach książkowych. Utwory należy przesyłać na adres: Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu, ul Główna 55, 32-329 Bolesław, woj. małopolskie lub mailowo na adres: ck@gminaboleslaw.pl.

Zgodnie z regulaminem, utwór należy opatrzyć godłem – słowem umieszczonym w prawym górnym rogu kartki z wierszem, to samo godło powinno występować na dołączonej kopercie zawierającej kartkę z danymi o autorze (godło, imię, nazwisko, adres, numer telefonu), niezbędne jest dołączenie oświadczenie o treści: „Oświadczam, że jestem autorką/autorem wierszy nadesłanych na konkurs. Wiersze nie były wcześniej publikowane i nagradzane na innych konkursach.” Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie internetowej Centrum Kultury (http://www.gminaboleslaw.pl/centrum-kultury/aktualnosci/nadchodzace-wydarzenia/xlii-jesien-poetycka ). Tam też znajdziecie szczegółowy regulamin.

Turniej zostanie rozstrzygnięty 18 października o godzinie 17.00 w siedzibie Centrum Kultury, w bolesławskim dworze.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze