Olkusz

28 września 2021 roku odbyło się spotkanie pożegnalne dla dyrektorów, którzy w ostatnich latach pracowali w olkuskiej oświacie – Pauliny Polak, dyrektor Samorządowego Zespołu Edukacji w Olkuszu, która w połowie września została wicestarostą Powiatu Olkuskiego, a także Zyty Kaliś i Jolanty Babasińskiej, odchodzących na emeryturę dyrektorek olkuskich przedszkoli.

– Dziękujemy dziś trzem Paniom za lata bardzo dobrej współpracy i troski o najmłodsze pokolenia olkuszan. Najbliżej współpracowałem z dyrektor Samorządowego Zespołu Edukacji w Olkuszu Panią Pauliną Polak. Pani Paulino, dziękuję Pani za ogromną energię i zaangażowanie, które przyczyniły się do realizacji wielu ciekawych projektów edukacyjnych. Życzę wielu dalszych sukcesów na nowej ścieżce zawodowej. Dziękuję również Paniom dyrektorom przedszkoli Zycie Kaliś i Jolancie Banasińskiej za to, że w swojej pracy zawsze kierowały się dobrem dzieci – mówił Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Pełniącą obowiązki dyrektora Samorządowego Zespołu Edukacji została Izabela Mosur – dotychczasowa pracownica tej jednostki, dlatego znana już dyrektorom olkuskich szkół i przedszkoli.

– Serdecznie dziękuję Panu Burmistrzowi za czteroletnie wsparcie, kierownictwu urzędu i   dyrektorom gminnych jednostek oświatowych za owocną współpracę, skutkującą szeregiem wspaniałych inicjatyw. Głęboko wierzę, że Pani Izabela Mosur, która przejmie po mnie obowiązki, będzie kontynuować politykę oświatową Gminy, służyć pomocą i radą – podsumowała Paulina Polak, wicestarosta olkuski.


UMiG Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mike
mike
2 lat temu

Co to za moda z tymi maskami w pracy? Może tak trzeba po 2-giej dawce.., albo przed 3-cią, albo zamiast 4-tej?