17

Zanim młodzież szkolna rozpoczęła wakacje, w Miejskim Ośrodku Kultury najzdolniejsi uczniowie z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z rąk przedstawicieli samorządu odebrali nagrody rzeczowe. Razem z nauczycielami wyróżniono 754 osób.

Nagrody przyznano laureatom i finalistom konkursów przedmiotowych i innych, zgodnie z obowiązującym Zarządzeniem z grudnia 2014 roku. W bieżącym roku szkolnym na nagrody dla uczniów zaplanowano kwotę 32 tysięcy złotych.

Zgodnie z regulaminem, z wnioskami o przyznanie nagród wystąpiło łącznie 27 placówek szkolnych z terenu całej gminy. Takich pism do komisji konkursowej, której przewodniczył były już wiceburmistrz Włodzimierz Łysoń wpłynęło 342. Dotyczyły one nagrodzenia 572 uczniów oraz 203 nauczycieli opiekunów – w tym 17 drużyn i grup sportowych i 23 wnioski poza rankingiem konkursów.

Najwięcej nagród trafiło do uczniów szkół podstawowych (294). Drudzy pod względem ilości wyróżnień byli nauczyciele (196). Dalej: sportowcy – także i ci szkolni (132), gimnazjaliści (93) oraz przedszkolaki (39). Do wszystkich nagrodzonych oprócz dyplomów, trafił także sprzęt sportowo-rekreacyjny: materace, plecaki, torby i śpiwory. Wszystko z myślą o wakacjach.

– Gratulujemy wszystkim laureatom i finalistom, życząc im jednocześnie sukcesów w nadchodzących miesiącach. Zanim jednak wrócicie do obowiązków szkolnych, solidnie odpocznijcie – mówił podczas gali jej prowadzący Andrzej Feliksik, dyrektor Samorządowego Zespołu Edukacji w Olkuszu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lambada
Lambada
8 lat temu

Przechodziłam kiedyś po korytarzu to mówili, że już się spakował.

sfinx
sfinx
8 lat temu

[quote name=”belf”][quote name=”wir”]Widać, że biedaczysko bardzo się postarzał, bo nic nie ugrał na wyborach. Już nie ma żadnej ochrony i w każdej chwili może wypaść za burtę. I chyba wypadnie.[/quote]

o kim mówisz? o Piaśniku?[/quote]

Chyba, o siedzącym siwym dyrektorze bo to ani nie został burmistrzem ani radnym powiatowym.

belf
belf
8 lat temu

[quote name=”wir”]Widać, że biedaczysko bardzo się postarzał, bo nic nie ugrał na wyborach. Już nie ma żadnej ochrony i w każdej chwili może wypaść za burtę. I chyba wypadnie.[/quote]

o kim mówisz? o Piaśniku?

wir
wir
8 lat temu

Widać, że biedaczysko bardzo się postarzał, bo nic nie ugrał na wyborach. Już nie ma żadnej ochrony i w każdej chwili może wypaść za burtę. I chyba wypadnie.

kama33
kama33
8 lat temu

Feliks pakuj się już. Czas na zmiany w edukacji.

pirania
pirania
8 lat temu

Solidnie odpocząć na zajmowanym stanowisku to powinien odpocząć sam prowadzący i to może już na zawsze.