wypadek-tira-tv-320w

W środowe popołudnie samochód ciężarowy MAN, skręcając z ul. M. Biema w ul. Kochanowskiego, przewrócił się, blokując na kilka godzin drogę. Przewożony autem złom wysypał się na jezdnię. W tym czasie ul. Kochanowskiego przejeżdżał peugeot, w którym spadające liny stalowe rozbiły przednią szybę. Kierowca z urazem oka trafił do olkuskiego szpitala. 25-letni olkuszanin kierujący MAN-em był trzeźwy. Policja ustala przyczyny zdarzenia. Materiał filmowy nadesłał Rafał Borkiewicz, za co serdecznie dziękujemy!

8
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
8 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
olekZielony wyborcaczerwony wyborcaAdamBJAN Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
.
.

Nie ul. Biema lecz ks. kan. Gajewskiego

JAN
JAN

KIEDY WRESZCIE DOCZEKAMY SIE ZMIANY uL NA UL KS. KANONIKA STANISLAWA GAJEWSKIEGO. SLOMIANE ZAPALY OSTYGLY!!! SLOWA RZUCONE NA WIATR.SZYBCIEJ POSZLO PRZEMELDOWANIE PARAFII .ZENADA

AdamB
AdamB

Nie chodzi nawet o te nazwy ulic, to jest mało istotne. W tym miejscu, na tej drodze nie powinna znaleźć się ta ciężarówka. Ulica Kochanowskiego jest drogą dojazdową do ulic osiedla młodych a nie drogą tranzytową dla ciężarówek. Do jakiej jeszcze tragedii musi dojść żeby ktoś z zarządu dróg/policji zakazał ruchu ciężkimi autami po tej ulicy? Cwaniaki robią sobie skrót zamiast jeździc 1000-lecia i pożniej 29 listopada. Będzie tak dopóki ktoś nie zginie. Nasze władze są jak zwykle ślepe i głuche

czerwony wyborca
czerwony wyborca

NIE dla zmiany nazwy ulicy na tego klechy!

Zielony wyborca
Zielony wyborca

czerwony zejdź z oczu jak masz głupio gadac. Jak to jest nasi kochani wybrani przez ludnosć Olkusza. Czy ta ulica jest czy jej nie ma? Moze PIS nam odpowie i PO bo do tego dążyli.

.
.

Fragment dawnej ul. Biema od Witeradowa do ul. Leg. Pol.został nazwany ul. ks. kan. St. Gajewskiego uchwałą rady mig Olkusz jak się nie mylę już ponad rok. Tylko ta uchwała jest martwa. Dlaczego Panowie radni ???

.
.

Uchwała XLIV/484/2010 Rady Miejskiej w Olkuszu z dnia 16 marca 2010 r. w sprawie: zmiany nazwy ulicy.

olek
olek

co za poroniony pomysł żeby dzielić ulicę na dwie części po to żeby kogoś uhonorować! zbudujcie nową ulicę a nie dzielcie włosa na czworo. jak się będzie czuł ks Gajewski jeśli za jakiś czas jego ulica zostanie znowu podzielona na dwie części żeby kogoś uhonorować?