debata

Olkuscy policjanci po raz kolejny zapraszają na społeczną debatę. Tym razem tematem rozmów będzie bezpieczeństwo pieszych.

Tego typu spotkania organizowane są na terenie naszego powiatu od jesieni ubiegłego roku. Policjanci chcą cyklicznie rozmawiać z mieszkańcami o różnego rodzaju problemach. Czekają również na propozycje tematów. Można je nadsyłać mailem na adres: agnieszka.fryben@olkusz.policja.gov.pl

Terminy oraz tematy spotkań znajdą Państwo na naszych łamach.

Debata poświęcona bezpieczeństwu pieszych odbędzie się 25 czerwca o godz. 16.00 w auli Komendy Powiatowej w Olkuszu (ul. Jana Pawła II 32).

3
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
1 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
Też starszyOlkuszanin.pavv Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Olkuszanin.
Olkuszanin.

Ja chcę usłyszeć,co zamierza Olkuska Policja i Władze mojego miasta w sprawie niedozwolonej jazdy rowerami po chodnikach.
To co się dzieje na olkuskich głównych ulicach/KKW,Krakowska
Kościuszki,Mickiewicza i innych, oraz na osiedlach jest niedopuszczalne. Nie ma w Polsce takiego prawa,które dopuszczałoby jazdę rowerem po chodnikach w mieście.
Policja i Straż miejska musi na ten niebagatelny problem zdecydowanie zareagować. Jasno i precyzyjnie ogłosić w miejscowej Prasie kiedy można rowerem jechać po chodniku. Przypominam,pieszy na chodniku musi czuć się bezpiecznie. W Olkuszu tak nie jest.Było już sporo potrąceń pieszych przez rowerzystów.

Też starszy
Też starszy

No i po takim wydawało by się prostym pytaniu OBYWATELA STARSZEGO zapanowała cisza.
Wiecie dlaczego? Bo za trzy miesiące wybory i brakło odważnych ,zdrowo myślących aby za ten
ważki problem jazdy rowerami po chodnikach w Olkuszu „ktoś” się poważnie zajął. A problem narasta,potrąceń było już wiele. Ale komu je zgłaszać? Jak po potraceniu rowerzysta oddala się i szukaj wiatru w polu. No to Policja i Straż mówi ,że problemu nie ma.I jescze jedna sprawa,dlaczego nie można głosować pod wpisem „OBYWATELA STARSZEGO” ?

pavv
pavv

Debata…? Może by PO opisał zasady poruszania się na przejściach dla pieszych rozdzielonych wysepką, takich jak na Kościuszki.