radio helen doron2

Zarówno pracownicy, jak i uczniowie wiedzą, że Centrum Helen Doron w Olkuszu, mające swoją siedzibę przy ulicy Króla K.Kazimierza Wielkiego 59, jest miejscem niezwykłym, ponieważ oferuje dzieciom i młodzieży możliwość rozwoju oraz doskonalenia w atmosferze przyjaźni i otwartości. Zatem idealnym sposobem na poznanie szkoły przez szersze audytorium była wizyta Radio Helen Doron – międzynarodowej stacji radiowej, która miała miejsce 17 marca!
Audycja na żywo trwała aż trzy godziny i rozpoczęła się o godz. 15.00. Prowadzącym to ważne wydarzenie był Richard Freedman – doświadczony radiowiec, producent, dziennikarz oraz gwiazda stacji , natomiast uczestnikami audycji byli nauczyciele oraz uczniowie Teen College. Nastolatkowie biegle posługując się językiem angielskim, mogli przedstawić swoje sylwetki, a także pochwalić się zainteresowaniami oraz atrakcjami Olkusza.

radio helen doron

Należy zaznaczyć, że to właśnie uczniowie Teen College, nakręcili niezwykle interesujące filmy promujące miasto Olkusz, tym samym biorąc udział w konkursie – Show us your town, czyli Pokaż swoje miasto. Udział w tej rywalizacji był doskonałym pretekstem do wizyty Radio Helen Doron w Olkuszu.

radio helen doron1

To czwartkowe popołudnie na pewno pozostanie w pamięci uczniów oraz pracowników Centrum Helen Doron na dlugo. Bez wątpienia liczymy na kolejne takie spotkania, po to byśmy mogli pochwalić się miastem oraz jego przyszłością, czyli cudownymi młodymi ludźmi!

Centrum Helen Doron Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
K.
K.
6 lat temu

Kilka lat temu zapisałem syna na kurs języka angielskiego w tej szkole. Odbywał się raz w tygodniu, w innym dniu tygodnia możliwe było bezpłatne uczestnictwo w konwersacjach. Bardzo nie chciał chodzić na nie, „przecież się za to nie płaci”-argumentował. Dzisiaj bardzo dobrze rozmawia, pisze, czyta w języku angielskim, i szczęśliwy z tego, że „starzy” gonili do szkoły dwa razy w tygodniu. 🙂