Artykuł sponsorowany

Najpopularniejszym prezentem na święta dla dzieci są zabawki – z tym, że często najmłodsi zapominają o nich w niedługi czas po świętach. Podaruj dzieciom wrażenia, jakich nigdy nie zapomną!

Najlepszy prezent na święta dla dzieci to taki, który zapamiętają na długo. Zdaniem psychologów znacznie lepiej pamiętamy wrażenia i przeżycia, niż przedmioty materialne. Może warto w tym roku, zamiast kupować kolejną zabawkę, zastanowić się nad prezentem z naszej listy?

Park rozrywki – zabawa dla całej rodziny
Adrenalina, ścinające krew w żyłach przejażdżki rollercasterem, podniebne latanie na największych karuzelach w Polsce – to i wiele więcej oferuje najlepszy park rozrywki w naszym kraju, czyli Energylandia. Voucher uprawnia do wejścia na cały dzień do parku i korzystania ze wszystkich jego atrakcji, nieograniczoną ilość razy. To idealny prezent dla dziecka, które uwielbia rozrywki na świeżym powietrzu i trochę też lubi… się bać. Gwarantujemy, że rodzice również znajdą coś dla siebie.

Poszukajcie wspólnie wyjścia z escape roomu
Escape roomy cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Nic dziwnego – to wspaniała rozrywka dla wszystkich, w tym rodzin. Udajcie się razem do pokoju pełnego zagadek i sprawdźcie, czy uda się Wam go opuścić przed upływem godziny. W zależności od własnych preferencji, możecie wybrać pokój o różnej tematyce. Wykorzystajcie swoje mocne strony i przekonajcie się, czy umiecie pokonać rekord danego pokoju (najkrótszy czas, w jakim komukolwiek udało się z niego wyjść)!

Bezbolesny paintball
Rodzice, którzy mieli okazję grać w paintballa, z pewnością pamiętają, że bycie „postrzelonym” nie należy do przyjemności. Dlatego klasyczny paintball nie jest polecany dla dzieci i młodzieży, ale już laserowy – czemu nie? Wybierzcie się wspólnie z dzieciakami i może zaprzyjaźnioną rodziną na niezapomniany turniej, w którym liczy się spryt, zręczność i celność.

Jazda nietypowym pojazdem
Wbrew pozorom, to nie jest tylko prezent dla chłopaka! Z pewnością znajdzie się wiele dziewczynek, które będą zachwycone możliwością przejechania się quadem lub mini monster truckiem w towarzystwie doświadczonego instruktora. To wspaniały prezent dla starszego dziecka lub nastolatka. Twoje dziecko uwielbia prędkość? Nie możesz przegapić okazji, jaką jest sprezentowanie mu karnetu na tor „Jastrząb” – na którym będzie mógł nacieszyć się ultra szybką jazdą.


A może by tak polatać?
Słyszeliście o tym, że obecnie latanie jest już możliwe? Dokładnie tak! W tunelu aerodynamicznym. Zafunduj swojemu dziecku przeżycie, jakiego nie zapomni z pewnością nigdy. W końcu latanie jest marzeniem wszystkich, dużych i małych.

Kraina czarów i park dinozaurów
Te prezenty to propozycje dla najmłodszych – nie od dzisiaj wiadomo, że dzieci uwielbiają dinozaury i magię. Dla tych pierwszych, oferujemy wstęp do parku, w którym będą mogły „zapoznać” się osobiście z dinozaurami, które do tej pory widziały jedynie na kartkach książek. Z kolei w Krainie Czarów z pewnością będą miały okazję do odkrycia możliwości, jakie dają baseny kulkowe, labirynty czy trampoliny.

Nauka nie musi być nudna!
W naszej ofercie znajdują się również vouchery na kursy dla dzieci. Dzięki nim, Twoje dziecko będzie mogło nauczyć się profesjonalnie jeździć konno, rozwinąć swoje umiejętności w zakresie jeżdżenia na rolkach (pomoże w tym profesjonalny instruktor), odbyć lekcję baletu, a nawet zostać… rycerzem!

To wszystko i wiele więcej znajdziesz w ofercie Prezentu Marzeń.