ARTYKUŁ PARTNERA

Zastanawiając się nad odświeżeniem sypialni dobrze jest się najpierw zastanowić, które elementy jej wyposażenie będą wymagały wymiany. Osoby chcące poprawić jakość swojego snu nie muszą od razu kupować nowego łóżka – w sporej liczbie przypadków wystarczająca okaże się wymiana materaca. Na który jednak warto się zdecydować? W końcu na rynku dostępnych jest tyle opcji, że zwykła osoba może nie wiedzieć, co konkretnie wybrać? Niezależnie od potrzeb użytkownika, polecanymi materacami są te produkowane przez Hilding Anders. Sprawdź, czym wyróżnia się ta skandynawska marka.

Wygodne materace do łóżka – czym powinny się cechować?

Przy okazji doboru nowego materaca do spania należy uwzględnić kilka istotnych kwestii, które zadecydują o tym, jaki model będzie odpowiedni dla danego typu sypialni. Jednym z czynników jest liczba osób, które na co dzień będzie korzystać z łóżka – w przypadku par konieczne będzie dobranie konstrukcji o większym wymiarze (np. materace 180×200 lub nawet 200×200), ale to nie jedyna kwestia, jaką należy uwzględnić. Konstrukcje podwójne powinny mieć specjalną wkładkę, która pozwoli obu osobom na spokojny i niczym niezakłócony sen. Hilding Anders ma w swoim portfolio kilka ciekawych modeli dla par, w tym materace kieszeniowe i multipocket wykorzystujące specjalne sprężyny, które nie są ze sobą połączone.

Mają one wysoką elastyczność punktową, dzięki czemu materac ugina się tylko w tym miejscu, w którym została przyłożona siła. Zapobiega to przenoszeniu się drgań na pozostałe fragmenty łóżka, co będzie doskonałym rozwiązaniem dla par, w których jedna z osób często zmienia pozycję podczas snu. Ten skandynawski producent jest również autorem kilku rozwiązań dla innych marek jak Pan Materac by Hilding Anders i Sleepmed by Hilding Anders, a jego materace są rekomendowane przez zdrowykregoslup.pl.

Materac dla alergików – na jakie aspekty warto zwrócić uwagę przy wyborze?

Osoby cierpiące na różnego rodzaju alergię i nadwrażliwości muszą zwracać szczególną uwagę na to, jaki materac do łóżka znajdzie się w ich sypialni. Podczas doboru dobrze jest pamiętać o wypełnieniu umożliwiającym swobodną cyrkulację powietrza. Zapobiega to namnażaniu się roztoczy i innych chorobotwórczych mogących wywołać reakcje alergiczne. W materacach hipoalergicznych Hilding Anders (np. model Breakdance) zastosowano specjalną piankę z wyprofilowanymi krawędziami i otworami, dzięki czemu powietrze może przepływać przez wnętrze konstrukcji.

Innymi kluczowymi rozwiązaniami wspierającymi alergików, które stosowane są w materacach tego skandynawskiego producenta, to taśma 3D ułatwiająca odprowadzanie wilgoci czy możliwość odwrócenia. Dzięki temu zwiększa się higieniczność całości, o czym więcej można przeczytać pod adresem: https://sleepinghouse.pl/content/14-materace-antyalergiczne-jaki-materac-dla-alergika.

Materace Hilding Anders – wygodny i komfortowy sen niezależnie od warunków

Planując kupić materac do spania przez Internet, użytkownik nie zawsze będzie mógł sprawdzić wszystkie interesujące go aspekty, dlatego dobrze jest kierować się renomą producenta i wybierać tych sprawdzonych jak Hilding Anders. Ta skandynawska marka daje 15-letnią gwarancję na swoje materace, a jej konstrukcje – dostępne m.in. na sleepinghouse.pl – mają 7 stref twardości, łatwo zdejmowalny pokrowiec i wygodny uchwyt do przenoszenia czy odwracania.