W niedzielę 14 czerwca w lesie w okolicach Ryczówka rowerzysta natrafił na ciało wiszącego mężczyzny. Jak informuje policja, to 63 -letni mieszkaniec gminy Klucze. Przyczynę zgonu wyjaśni sekcja zwłok. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olkuszu.
Rowerzysta znalazł wisielca w lesie
Subskrybuj
Zaloguj sie aby komentować
0 komentarzy
najnowszy















![Festyn z okazji Święta Pracy [ZDJĘCIA]](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2026/05/DSC_1034-Large.jpg)