1

Jak co roku nadszedł ten wielki dzień – ślubowanie pierwszaków ! Od 13 października nasi najmłodsi w szkole podopieczni są oficjalnie pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej w Żuradzie. W tym roku szkolnym do ceremoniału stanęło 12 uczniów, których wychowawczynią jest pani Karolina Gregorczyk. Na uroczystym apelu obecna była pani dyrektor Samorządowego Zespołu Edukacji Anna Kluczewska. Tradycyjnego pasowania na ucznia dokonała pani dyrektor Renata Pogodzik. Nasi pierwszoklasiści pokazali, że słusznie zasłużyli już na miano uczniów, recytując i śpiewając. Uczniowie ze starszych klas również przygotowali część artystyczną, witając tym samym swoich młodszych kolegów i przyjmując ich do szkolnej rodziny.

2

Po ślubowaniu, a następnie pasowaniu na ucznia, na pamiątkę tego szczególnego dnia, pierwszoklasiści otrzymali prezenty, dyplomy, szkolne legitymacje oraz życzenia osiągnięcia wielu sukcesów w szkole.
Całość akademii zakończył występ przedstawicieli szkolnego samorządu uczniowskiego, którzy przypomnieli o Dniu Edukacji Narodowej i złożyli najserdeczniejsze życzenia swoim nauczycielom.

SP Żurada

3

4

5

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze