1

W środę 3 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Żuradzie odbyły się Jasełka. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dzieci. Jasełka w wykonaniu naszych uczniów przypomniały nam ten świąteczny i radosny nastrój, o którym warto pamiętać przez cały rok.

Na występ przybyli bliscy krewni naszych aktorów oraz mieszkańcy Żurady. W tym roku zaangażowano bardzo wielu uczniów z klas młodszych, którzy dzielnie się spisali. 

2

Po powitaniu wszystkich gości przez panią dyrektor szkoły Renatę Pogodzik, mikrofony przekazano młodziutkim artystom. Występ dzieci zachwycił i wzruszył wiele osób. W tym czasie zaprezentowały one nie tylko swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i aktorskie, ale wykazały się też nie lada odwagą, aby wystąpić przed tak liczną publicznością.

3

Wszystko było dopięte na ostatni guzik przez panie Anię Grzankę, Natalię Dziżę – Urbaniak i Mirosławę Nadymus. Mali aktorzy odtworzyli historyczny fragment wydarzeń z czasów narodzin Jezusa, przybliżyli też popularne tradycje bożonarodzeniowe praktykowane w różnych europejskich krajach. Starsze uczennice wsparły występ pięknymi kolędami i pastorałkami.

4

Życzymy dużo szczęścia, pomyślności i niech ten czar Świąt Bożego Narodzenia trwa przez cały 2018 rok!

SP w Żuradzie

5

6

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze