zwiazek ktory laczy 1

W najbliższą sobotę Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu zaprasza pasażerów na wycieczkę hybrydowym Solarisem. Tego typu pojazd do 6. lutego będzie testowany przez ZKG. Co ważne, przejazd i zaplanowane atrakcje są bezpłatne.

Zainteresowani powinni stawić się na olkuskim dworcu PKS w sobotę. Autobus wyjeżdża o godzinie 10.00. Maksymalna liczba uczestników to 90 osób. Jak wygląda trasa wycieczki? – Dzięki współpracy z burmistrzami i wójtami uczestnicy tej wyprawy będą mogli zobaczyć ciekawe zakątki naszych gmin. Po warowni oprowadzi nas prezes Stowarzyszenia Zamek Rabsztyn Jacek Sypień. Przedstawiciele gminy Klucze opowiedzą ciekawostki o Pustyni Błędowskiej. Zajrzymy także do przepięknego Dworku w Krzykawie i bukowieńskiego MOKu na seans filmowy oraz warsztaty – zapraszają szefowie ZKG Łukasz Kmita i Józef Kaczmarczyk.

 

 zkgkm ciekawe miejsca

13
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
13 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
GrajekUjujObiektywnymonika d.Maciekmaciek Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grajek
Grajek

Dobra Robota… podobno jak starosta zobaczył jak fajnie wypaliła akcja, to dostał sraczki… I zaczął pisać komentarze…

Ujuj
Ujuj

Pani Emilko! Doskonały pomysł z tym objazdem autobusami , bardzo pouczające , duży plus dla Pani choć jeszcze formalnie nie objęła Pani funkcji , bardzo się cieszę z tego ze będzie Pani współpracowała z naszym burmistrzem Piasnikiem i Panią burmistrz Krok , nareszcie Olkusz czeka widoczny rozwój i przyspieszenie , a z kmitą i witeckim niech ze Pani da spokój

Maciekmaciek
Maciekmaciek

[quote name=”Obiektywny”][quote name=”www”]Szanowni Państwo. Nie jestem za żadną opcją polityczną, lecz dzisiaj akurat z PO zgłoszono poprawki do budżetu w których zawarta jest: budowa drogi DK94 Olkusz- Kraków. Musimy śledzić dzisiejsze głosowanie i zobaczyć, jak nasi parlamentarzyści zagłosują, nad tak ważną dla naszego regionu drogą.[/quote]Weź się ogarnij: PO miała 8 lat na zrobienie chociażby planu tej drogi. Nic nie zrobili. Skończyło się koryto to teraz nagle będą dbać o drogę i olkuszan. Przypomnę: parę miesięcy temu małopolska platforma chciała robić łącznik do A4 a nie dk94. Jak zarząd dróg robił podwójne ciągle to platforma siedziała cicho. PS. Ja tez nie… Czytaj więcej »

Obiektywny
Obiektywny

[quote name=”www”]Szanowni Państwo. Nie jestem za żadną opcją polityczną, lecz dzisiaj akurat z PO zgłoszono poprawki do budżetu w których zawarta jest: budowa drogi DK94 Olkusz- Kraków. Musimy śledzić dzisiejsze głosowanie i zobaczyć, jak nasi parlamentarzyści zagłosują, nad tak ważną dla naszego regionu drogą.[/quote]Weź się ogarnij: PO miała 8 lat na zrobienie chociażby planu tej drogi. Nic nie zrobili. Skończyło się koryto to teraz nagle będą dbać o drogę i olkuszan. Przypomnę: parę miesięcy temu małopolska platforma chciała robić łącznik do A4 a nie dk94. Jak zarząd dróg robił podwójne ciągle to platforma siedziała cicho. PS. Ja tez nie jestem… Czytaj więcej »

monika d.
monika d.

Potwierdzam przypuszczenia wmarcinaw ! Ta wycieczka to tylko kolejna okazja do siania
propagandy za cudze pieniądze,a termin nie jest przypadkowy, ponieważ kilka dni póżniej
będzie miał pierwszą rozprawę w sądzie za kłamstwa publikowane z swoim brukowcu dotyczące wykorzystywania cudzej pracy na swoją korzyść.Ten nierób i pasożyt po 10 latach pisania bezużytecznych interpelacji nie potrafi napisać do dnia dzisiejszego poprawnego zdania a co dopiero prawidłowo załatwić jakąś istotną sprawę.

Maciekmaciek
Maciekmaciek

była już ta poprawka do budżetu o rozbudowę DK 94 głosowana, bo nie mogę znaleźć, druk 146 poprawka 75 bodajże?

Olkusz2016
Olkusz2016

[quote name=”wmarcinw”]Solaris będzie testowany, czy to oznacza że zkg km zamierza kupić kilka tego typu autobusów? Jeżeli nie, to jest to zagrywka pod publiczkę i nic więcej, dla poklasku. Taki to prezio z nadania.[/quote]
nie zkg, tylko włodarze mogą dac pieniądze na zakup tych pojazdow, jesli wyborcom spodobaja się nowe autobusy. Odrobinę znajomości tematu poproszę

www
www

comment image?oh=9267651af136d41fa921090d71d6dc07&oe=573A73A1

borówka
borówka

[quote name=”rozkładowiec”]Linia 466 godz. 4:44 do Boru Biskupiego z Bukowna 1 Maja, a następny autobus linii 466 o godz. 6:47 z Bukowna DW. PKP.
Co 5 minut mają jeździć tam autobusy?[/quote]
” A ty się bracie nie denerwuj….” Mi chodzi o Bór z Olkusza.Dziękuję że żyjesz.Przyspieszcie 465 lub zatrzymajcie parę min 466.

www
www

Szanowni Państwo. Nie jestem za żadną opcją polityczną, lecz dzisiaj akurat z PO zgłoszono poprawki do budżetu w których zawarta jest: budowa drogi DK94 Olkusz- Kraków. Musimy śledzić dzisiejsze głosowanie i zobaczyć, jak nasi parlamentarzyści zagłosują, nad tak ważną dla naszego regionu drogą.

wmarcinw
wmarcinw

Solaris będzie testowany, czy to oznacza że zkg km zamierza kupić kilka tego typu autobusów? Jeżeli nie, to jest to zagrywka pod publiczkę i nic więcej, dla poklasku. Taki to prezio z nadania.

rozkładowiec
rozkładowiec

Linia 466 godz. 4:44 do Boru Biskupiego z Bukowna 1 Maja, a następny autobus linii 466 o godz. 6:47 z Bukowna DW. PKP.
Co 5 minut mają jeździć tam autobusy?

borówka
borówka

Rano do Boru…..nijak nie dojedziesz.Ale 5 z plusem za sobotę z Solarisem.