ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Odpowiedni sprzęt pralniczy pozwala nam prać różne tkaniny w wysokiej klasy warunkach. Pralnie przemysłowe są zatem bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, dla których pranie pościeli, zasłon, firan czy też obrusów jest dosyć kłopotliwe. Nie każdy ma zwyczajnie miejsce w domu, aby wywiesić takie obszerne materiały do wyschnięcia. Mowa tutaj oczywiście o warunkach domowych, ale z usług pralni korzysta się również w przemyśle. Miejsca takie jak hotele, restauracje czy placówki zdrowotne wymagają częstego prania różnych materiałów. Niezbędne jest tutaj korzystanie z pralni lub posiadanie własnego sprzętu pralniczego. Jeżeli poszukujemy sprzętu pralniczego do firmy, lub jeżeli chcemy otworzyć własną pralnię to w ofercie gp-pralnia.pl jest sprzęt, który znajdzie bardzo dobre zastosowanie w tym kierunku.

Dlaczego warto korzystać z usług pralni?

Ludzie decydują się na skorzystanie z profesjonalnej pralni głównie wtedy, gdy mają do wyprania specyficzną tkaninę. Raczej mało kto decyduje się na pranie garnituru czy też drogiej sukienki w zwykłej pralce. Z pewnością istnieją na to jakieś metody, jednakże ludzie zazwyczaj wolą nie ryzykować dobra ubrań, które mogły kosztować naprawdę duże pieniądze. Pralnie wykorzystują do tego odpowiedni sprzęt i środki, których nie używa się w domu. Kluczową różnicą pomiędzy domowym sprzętem pralniczy a tym profesjonalnym dostępnym na gp-pralnia.pl/pralki-przemyslowe jest fakt, że przemysłowy sprzęt przystosowany jest do pracy ciągłej. Pralki wykorzystywane w domach, chociaż coraz nowocześniejsze, nie są przystosowane do takiego natężenia pracy. Profesjonalny sprzęt pralniczy jest tworzony z myślą o przemyśle i o miejscach, gdzie pralka musi chodzić praktycznie na okrągło z określoną prędkością itd. Z tego właśnie powodu producenci przemysłowych maszyn do prania wykorzystują różnego typu zabezpieczenia i mają na uwadze specjalne wymagania norm europejskich. Warto zauważyć, że nowoczesne maszyny pralnicze stają się coraz bardziej nowoczesne. Ich rozmiary nie są już takie duże jak kiedyś, a pobór prądu podczas ich pracy zmalał.

Wyposażenie pralni – magiel elektryczny

Maszyna dostępna w gp-pralnia.pl/magiel-przemyslowy pozwala na dokładne prasowanie tkanin. Urządzenie to jest często elementem wyposażenia pralni, choć nie tylko. Magle przemysłowe znajdą doskonałe zastosowanie w restauracji czy też w hotelu. Magiel przemysłowy jest w stanie bardzo dobrze wyprasować obrusy czy też poszewki na pościel. Prasowalnica elektryczna może być znacząco pomocna również w szpitalach czy domach opieki, gdzie pościel jest bardzo często zmieniana. Taki sprzęt niewątpliwie usprawnia proces prasowania.

Stół prasowalniczy w przemyśle

Magle przemysłowe to swojego rodzaju alternatywa dla stołów prasowalniczych. Stoły tego typu możemy znaleźć w wielu różnych wersjach. Mogą być to pokaźnych rozmiarów przemysłowe modele, jak również wersje półprofesjonalne, które nadal są świetnym rozwiązaniem w hotelach czy restauracjach. Możliwość ich składania pozwala nam zaoszczędzić miejsce, a regulowana wysokość pozwoli dopasować stół bezpośrednio pod pracownika, co wpływa na wygodę i bezpieczeństwo prasowania.

Suszarki przemysłowe

Profesjonalna pralnia oddaje do klienta ubrania czyste, pachnące, suche i wyprasowane. Aby zaoszczędzić czas w profesjonalnych pralniach używa się specjalnych suszarek przemysłowych. Wyglądem mogą one często przypominać pralkę. Nowoczesne bębnowe maszyny do suszenia mają przyjemny dla oka design i są na tyle kompaktowe, że nie zajmują dużo miejsca. Sterowanie suszarką elektryczną odbywa się za sprawą bardzo wygodnego i intuicyjnego panelu. Specjalne oprogramowanie sterujące pozwala na optymalizację pracy, co daje efekty w postaci mniejszego zużycia energii elektrycznej.

Zgrzewarki elektryczne do ubrań

Wyobraźmy sobie sytuację, w której jesteśmy właścicielami dużej firmy. Jeżeli pracownicy posiadają ubrania robocze to oczywistym jest, że magazynowanie ich może sprawiać problem. Aby uniknąć konieczności budowy dużego magazynu na odzież roboczą można wybrać zgrzewarkę do ubrań. Pozwala ona na ekonomiczne pakowanie ubrań. Zgrzewarki takie dostać możemy również w wersji przenośnej. Dzięki temu można ją wykorzystywać nawet w domu.

Przemysłowa chemia do prania

Jeżeli otwieramy profesjonalną pralnię lub chcemy zastosować sprzęt pralniczy w hotelu czy restauracji, to nie możemy zapomnieć o tym, że zwykłe proszki czy płyny używane w domach mogą nie dać oczekiwanego efektu po praniu. Do prania przemysłowego używa się profesjonalne, dedykowane produkty. Środki używane w pralniach pozwalają nie tylko na usunięcie plam. Działają one również dezynfekująco. Proszki używane w praniu przemysłowym charakteryzują się bardzo dużą wydajnością co pozwala na oszczędność. Środki oferowane przez gp-pralnia działają również konserwująco na sprzęt pralniczy. Potrafią one zmiękczyć wodę i przedłużyć żywotność sprzętu pralniczego o naprawdę długi czas.