14 stycznia, o godzinie 10 rozpoczęła działalność w Bukownie Miejsko-Gminne Centrum Medyczne WOL-MED sp. z o.o. z Wolbromia. W wynajmowanych od miasta pomieszczeniach, w Przychodni Zdrowia przy ul. Zwycięstwa, Wol-Med prowadzić będzie działalność w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia w poradniach: dermatologicznej i wenerologicznej, okulistycznej, neurologicznej oraz otolaryngologicznej. Już od wtorku działa rejestracja do lekarzy-specjalistów. Przypominamy, że do lekarza laryngologa i neurologa konieczne jest skierowanie od lekarza rodzinnego, natomiast takie skierowanie nie jest wymagane w przypadku wizyt u okulisty i dermatologa.
Szczegółowy harmonogram pracy lekarzy poszczególnych specjalności ustalony zostanie w najbliższych dniach.
Źródło: Urząd Miasta w Bukownie







![Eksplozja radości i dziecięcych uśmiechów. Tak świętowano Dzień Dziecka w Wolbromiu [ZDJĘCIA]](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260531_180349.jpg)






