IKS REM-TD Olkusz – LKS Lubań Maniowy 0-0
Obydwu zespołom, które w Olkuszu rozegrały przedostatnie spotkanie w tym sezonie, nie grozi ani awans, ani spadek. Wygrana byłaby ładnym zakończeniem sezonu, ale w tym meczu nie padła żadna bramka.
Początek spotkania nie był szczególnie widowiskowy, ale z czasem gra po obu stronach „rozkręciła się”. W 12. minucie nieźle z wolnego przymierzył Będkowski, jednak piłka przeszła nad poprzeczką.

Chwilę później Kurnyta głową trafił prosto w ręce Treli. Po kornerze Szczypciaka piłkę w stronę bramki skierował głową Kańczuga, ale lekki strzał bez trudu obronił Hładowiak. Wybitą piłkę przejął D. Przybyła, odwócił się i uderzył, ale bramkarz Lubania był na właściwym miejscu.
Komorek szedł sam z lewej, zagrał do Kurnyty, ale tego ubiegł Kaczmarczyk. Kilka minut później ponownie Komorek skierował piłkę w pole karne, do futbolówki próbowali dojść Gogola i Pietrzak, ale od obydwu zawodników szybszy był olkuski bramkarz. Olkuszanie wyszli z kontrą, ładnie uderzył D. Przybyła, jednak piłka poszybowała nad bramką.
Po zmianie stron niedużo pomylił się Banyś, strzelając nieco nad poprzeczkę. Dwukrotnie refleksem popisał się Trela, najpierw po strzale Pietrzaka, następnie Srala. Pietrzak nie poradził sobie z Trelą również w sytuacji sam na sam. Najlepszą okazję w ostatnich minutach miał Sral, wydawało się, że futbolówka na pewno trafi do siatki, ale ostatecznie minęła słupek.
– To był mecz na remis. Chociaż to końcówka sezonu, to jednak obie strony walczyły o zdobycie bramki, a w efekcie podzieliły się punktami – mówił Roman Madej, trener olkuszan.
Ostatnie spotkanie w tym sezonie czeka olkuszan w niedzielę, 27 czerwca, w Limanowej.
Żółta kartka: Sral
Sędziował: Zbigniew Siemiński (Tarnów).
Olkusz: Trela – Kańczuga, Kaczmarczyk, Tomsia, Banyś – Szymczyk, M. Przybyła (80′ Czechowski), Będkowski, Juszczyk – D. Przybyła, Szczypciak.
Lubań: Hładowczak – Anioł (60′ Krzystyniak), Babik, Gąsiorek, Górecki (78′ Jędrol) – Komorek (85′ Potoczak), Hałgas, Gogola, Sral – Pietrzak, Kurnyta.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

{joomplu:9685}{joomplu:9685}{joomplu:9687}{joomplu:9688}

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o