sp witeradow2

25 września 2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2015”, która w tym roku prowadzona była pod hasłem „Wyprawa-poprawa”. Dzieci z klas I-III zadbały o najbliższą okolicę szkoły, a uczniowie z klas IV-VI o teren leśny przy drodze Witeradów-Gorenice. Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w konkursie „Odblaskowa szkoła” dlatego też  pamiętając o swoim bezpieczeństwie, wszyscy  uczniowie byli wyposażeni w kamizelki i odblaski.

SP Witeradów

 

sp witeradow1

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
theon
theon
8 lat temu

A jakie to ma znaczenie co jest w co pakowane ? Puki cham jest chamem puty wywali śmieci do rowu albo je spali i nie ma znaczenia kto mu co i jak zapakuje. Cham tak robi bo robił tak jego ojciec i dziadek a on przecież mniej chamowaty nie jest. Więc bardzo dobrze że dzieciaki sprzątają bo jest szansa że są to też dzieci chamów i może przez to sprzątanie chociaż jedna chamska dynastia upadnie 🙂

Alfred
Alfred
8 lat temu

Chwała uczniom i nauczycielom za przeprowadzoną akcję. Hańba wszystkim tym, którzy z lasów uczynili sobie śmietnik i notorycznie pozbywają się tam wszelkich odpadów. Ale czemu się tu dziwić skoro taką mamy w kraju kulturę „osobistom”, a każdym sklepie dają nam po kilkanaście plastikowych reklamówek na każdy zakupiony artykuł, w skrzynkach pocztowych znajdujemy stosy reklam, nikt nie chodzi z siatką wielorazową i każde byle g. jest pakowane osobno, jakby było ze złota. Ale chyba taka cena globalizacji, bo wszystko sprowadzane jest z krańców świata i mogłoby się popsuć w transporcie i magazynach.