sieniczno

Trzy samochody zderzyły się we wtorek o 5:00 rano na drodze krajowej nr 94 w Sienicznie. Chociaż kolizja wyglądała dosyć groźnie, nie było potrzeby hospitalizowania żadnego z jej uczestników. W godzinach porannych kierowcy zmierzający w stronę Krakowa i w przeciwnym kierunku musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Z ustaleń policjantów wynika, że jadący od strony Olkusza kierowca nissana zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z hyundaiem, po czym wpadł do przydrożnego rowu. Z kolei hyundai wjechał w ciężarówkę. – Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Pasażer hyundaia z obrażeniami klatki piersiowej trafił do szpitala, jednakże po opatrzeniu został zwolniony do domu. Kierowca nissana, który spowodował zagrożenie w ruchu drogowym, został ukarany przez policjantów mandatem karnym. Otrzymał też 6 punktów karnych – poinformowała nadkom. Agnieszka Fryben, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

sieniczno2

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Święty Piotr.
Święty Piotr.
9 lat temu

Byle jeden samochód wcześniej….!!!Byle jeden samochód……!!!Trach!!!
Witam w Niebie!

ja
ja
9 lat temu

„Z ustaleń policjantów wynika, że jadący od strony Olkusza kierowca nissana zjechał na przeciwny pas ruchu…”
Na tym odcinku to standard, cymbały wyprzedzają na podwójnej ciągłej byle tylko o jeden samochód od przodu i nie patrzą czy coś jedzie z przeciwka. Pozdrawiam Pana w żółtym Seacie, który dwa dni wcześniej zrobił mi to samo na szczęście zdążyłem zjechać na pobocze.
Polecam to miejsce Policji można się tam szybko pozbyć bloczka z mandatami.

Aadam
Aadam
9 lat temu

Już parę lat mówię , noc jest od spania!!!! W nocy pracuje : ku…… , złodziej i Policja -aby ludzie mogli spać.

ktośśśśś
ktośśśśś
9 lat temu
Odpowiedz do  Aadam

Niektórzy o tej godz jadą do pracy buraku I nie bądź taki mądry bo kiedyś ty możesz być na ich miejscu