paragraf-kajdanki

Ostatni piątek był zdecydowanie kiepskim dniem dla dwóch mężczyzn zatrzymanych przez olkuskich policjantów. Funkcjonariusze ujęli złodziei elementów metalowych, pochodzących z budynku nieczynnego już przedszkola. Podczas kontroli osobistej, u jednego ze sprawców, mundurowi znaleźli 1,46 g amfetaminy. Obaj mężczyźni będący mieszkańcami gminy Olkusz trafili do aresztu.

 W sobotę 15 listopada młodszy z mężczyzn (20-latek) usłyszał zarzut usiłowania kradzieży, natomiast 26-latkowi oprócz usiłowania kradzieży, postawiono również zarzut posiadania narkotyków. W trakcie przeszukania mieszkania jednego z podejrzanych, policjanci ujawnili przedmioty pochodzące z innych włamań. Wkrótce zatrzymani usłyszą kolejne zarzuty. Za swoje czyny odpowiedzą zgodnie z kodeksem karnym.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PXT
PXT
9 lat temu

Proponuję dorzucić podejrzanym znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy i tak nie będą w stanie dowieść że tak nie było. Jedyna korzyść w dłuższej odsiadce dla nich to ta, że zajmą wyższą pozycję w więziennej hierarchii. Ale co tam.