iks olkusz mlodzicy

W dniu 20 września na stadionie tartanowym AWF w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Młodzików. Zawodnicy IKS – u Olkusz osiągnęli tam bardzo dobre rezultaty.

W biegu na 2000 m Kamil Wichary uzyskał rezultat 6.14.72 s i zdobył zloty medal. W biegu na 1000 m Karolina Kwapisz zdobyła brązowy medal z rezultatem 3.12.64 s. Adrianna Banyś w biegu na 600 m uzyskała rezultat 1.51.07 s, zajmując 4 miejsce. Zawodnicy ci startują dopiero pierwszy rok w tej kategorii wiekowej, mają niespełna po 14 lat i miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będą mogli uzyskiwać jeszcze lepsze rezultaty.

W dniu 28 września Karolina Kwapisz wystąpi w Zielonej Górze na Mistrzostwach Polski Młodziczek na 1000 m.

Kazimierz Chechelski

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
albert
albert
9 lat temu

praca daje rezultaty w postaci wyników dzieci i młodzieży,które reprezentują Olkusz w sposób godny i dlatego należą się trenerowi i zwycięzcom zwyczajne sprawiedliwe-g r a t u l a c j e:)D

ON
ON
9 lat temu

Czy wg Ciebie, P Chechelski ma zamieszkać na stadionie i przebywać tam 24h? dla Twojej wiadomości treningi odbywają sie po lekcjach dzieci kolo 16,00, oraz w soboty, niedziele kolo 11,00. Proszę sobie doliczyć wyjazdy na zawody z dziećmi,czasem killku dniowe i dopiero zacząć rozliczać go z czasu,który wg Ciebie marnuje na szwendanie się wokół rynku

,,,,,,
,,,,,,
9 lat temu

Jakie 7 dni w tygodniu ?. Często widzę tego pana jak się szwenda po ulicach w okół rynku. To o jakich 7 dniach mówimy. Nie przesadzaj pan, panie „trenerze”.

...................
...................
9 lat temu

Promuj się Kaziu, promuj bo tylko tyle ci zostało. A społecznie, tak dla mieszkańców, co ?. Napisz.

ON
ON
9 lat temu
Odpowiedz do  ...................

Proszę pokazać drugą osobę,która z takim zaangażowaniem poświęca 7 dni w tygodniu naszej olkuskiej przecież młodzieży.Czy to nie jest praca na rzecz nas mieszkańców,to nasze dzieci dzięki niemu i ciężkiej swojej pracy, zdobywają tytuły na Mistrzostwach Polski, proszę tylko chcieć to lokalnie zauważyć i docenić. Myślę,że to dostateczna promocja dla jego działań dająca wymierne efekty, a nie tylko puste gadania za biurkami….