Olkusz

Już po raz czwarty seniorzy z Dziennego Domu Senior + zaprosili sąsiadów na „Święto Ulicy Żuradzkiej”.

Imprezę rozpoczęto od wspólnego śpiewania utworu „A mnie jest szkoda lata…”. Właśnie pod takim hasłem zorganizowano tegoroczne spotkanie. Nieodłączną częścią spotkań przy Żuradzkiej są występy pani Emilii z Domu Seniora – tym razem goście nagrodzili gorącymi brawami jej wiersz napisany specjalnie na tę okazję.

Muzyczne występy, tańce, słodki poczęstunek, rozmowy przy kawie – wszyscy świetnie się bawili. A gości było sporo. Seniorów odwiedziła młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu w Zespole Szkół nr 4 w Olkuszu, której opiekunem jest Bożena Noga. Do swoich sąsiadów zawitały również dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Mądre Urwisy”. Wśród gości nie zabrakło dyrektora Caritasu ks. Przemysława Szota, olkuskiego wiceburmistrza Marcina Wierciocha, Bogusławy Lasoty i Marty Mach z Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu oraz przedstawicieli Olkuskiej Rady Seniorów.

„Święto Ulicy Żuradzkiej” to już cykliczna impreza. Pierwsza edycja odbyła się pod hasłem „Jak dobrze mieć sąsiada”, druga – „Pamiętajmy o ogrodach”, a trzecia – „Piosenka jest dobra na wszystko”. Do zobaczenia za rok!

Już po raz czwarty seniorzy z Dziennego Domu Senior + zaprosili sąsiadów na "Święto Ulicy Żuradzkiej".
« 1 z 2 »
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze