lzs

Kolejny start zawodników olkuskiego Kłosa w zawodach Finału Małopolskiej Ligi Młodzików przyniósł ze sobą szereg sukcesów. I miejsce w biegu na 600m, z bardzo dobrym wynikiem 1.46,21 min, uzyskała Kamila Barczyk. Jest to jej nowy rekord życiowy i w tym roczniku jeden z najlepszych wyników w kraju. II miejsce w biegu na 1000m z wynikiem 3.32,61 min zajęła Katarzyna Gonera, a „złoto” przegrała o 0,02 sekundy na ostatnim metrze biegu. IV miejsce w tych samych zawodach zajęła sztafeta dziewcząt 4x100m.

Krzysztof Nocoń– 200m – 26”39,
Justyna Pałka – 300m przez płotki – 57”58.

W Finale Małopolskiej Ligi Młodzików rozegrano też kilka konkurencji dla juniorów. IV miejsce w biegu na 400m zajął Michał Górkiewicz z wynikiem 52,47 sek. Był to czwarty start po kontuzji tego zawodnika i czwarty rekord życiowy. Cała drużyna młodzików LKS-u Kłos spisała się bardzo dobrze zajmując w punktacji wojewódzkiej miejsce zaraz za czołowymi klubami Krakowskimi – WKS Wawel i SKS Kusy.