aaa klos herb

Na początku marca Małopolskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych podsumowało osiągnięcia sportowe minionego roku uzyskane przez zawodników reprezentujących kluby z ramienia LZS. Wśród wyróżnionych nie zabrakło przedstawicieli olkuskiego Kłosa.

W gronie nagrodzonych znaleźli się zawodnicy, trenerzy i działacze LKS-u. Wyróżnienia z rąk Wojewody otrzymali medaliści Mistrzostw Europy i Polski w wu-shu: Dominika Henning – wicemistrzyni Europy, a także Emilia Parzych, Diana Parzych, Maksymilian Hennig i Mikołaj Konieczny – medaliści MP.

Kolejne wyróżnienia trafiły do zawodników Kłosa z sekcji modelarskiej. Paweł Praus, Robert Holeczek, Maciej Rojek, Grzegorz Hałupka, Natalia Kopciuch i Wiktoria Maj to medaliści Mistrzostw Kraju.

Oprócz sportowców, wyróżnienia odebrali trenerzy pracujący w olkuskim klubie. Mowa tutaj o Januszu Koryczanie z sekcji wu-shu oraz Waldemarze i Kindze Maj, szkolących na wysokim poziomie modelarzy.

Wicewojewoda Wojciech Szczepanik docenił również działaczy sportowych, którzy swoim zaangażowaniem i codzienną pracą przyczynili się do sukcesów, także i tych organizacyjnych. W gronie wyróżnionych znaleźli się Roman Chłosta i Jacek Czekaj – wiceprezesi klubu oraz Janusz Mentlewicz – szef LKS-u Kłos Olkusz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze