piotr gamrot

Ogłoszenie wyborcze
Dlaczego? Znam potencjał Ziemi Olkuskiej. Jestem stąd.
Kiedy przed laty rozpoczynałem moją przygodę z pracą w przestrzeni publicznej, miałem głowę pełną marzeń i pomysłów. Dziś, po 9 latach konsekwentnych, SKUTECZNYCH działań na stanowisku dyrektora wolbromskiego Domu Kultury, z satysfakcją mogę stwierdzić, że wiele spraw, uznawanych wtedy przez sceptyków za mrzonki, służy już w konkretnej postaci lokalnej społeczności i gościom odwiedzającym Wolbrom.

Prowadzona przeze mnie placówka kulturalna zmieniła się diametralnie. Wnętrza są teraz funkcjonalne, nowoczesne, spełniając wymogi XXI wieku, a obiekt tętni twórczą energią i różnorodnością oferty. Mamy supernowoczesne kino z cyfrowym projektorem 3D, małe kino studyjne i wygodne zaplecze do prowadzenia zajęć edukacyjno-kulturalnych. Zmieniła się też przestrzeń wokół DK – powstał piękny park z pierwszą w naszej części województwa tężnią i ogródkiem ziołowym, plac zabaw i fontanna. Nade wszystko jednak udało mi się zintensyfikować życie kulturalne ośrodka, poprzez wprowadzenie bardzo różnorodnej oferty scenicznej, kinowej i zajęciowej, co sprawia, że nasz Dom Kultury, zajmujący obecnie poczytne miejsce w czołówce województwa, to miejsce przyjazne, interesujące, otwarte na świat i chętnie odwiedzane przez widzów i uczestników oferowanych zajęć. 9 lat temu z naszej oferty skorzystało 2,5 tysięcy widzów, w roku ubiegłym – 37 tysięcy!

Również zarządzane przeze mnie obiekty sportowe zmieniają się wciąż na lepsze. Powstał kort do padla, a kort do tenisa zyskał nowe życie. Podobnie zmienia się lokalny basen – na rozpoczętą już modernizację krytej pływalni pozyskałem 3,5 mln zł. Świetnie działa hala sportowa przy ZS-P nr 1.

Mówią, że w miarę jedzenia rośnie apetyt… jest w tym coś, bo po zakończeniu pewnego etapu pracy, uznałem, że czas poszerzyć zakres działania. 5 lat temu po raz pierwszy wystartowałem w wyborach samorządowych. Wyborcy zaufali mi i powierzyli mandat członka Rady Powiatu Olkuskiego. W ubiegłorocznych wyborach osiągnąłem najlepszy wynik wyborczy spośród wszystkich kandydatów do tejże Rady i zasiadłem w Zarządzie Powiatu Olkuskiego…

Z biegiem lat, żyjąc BLISKO LUDZI, coraz lepiej poznawałem lokalne potrzeby i na coraz szerszą skalę konsekwentnie realizowałem różne projekty i zamierzenia, pozyskując środki, wspierając władze gminne i powiatowe w realizacji kolejnych przedsięwzięć, podsuwając nowatorskie pomysły. Wspomagałem zabiegi o środki finansowe na remonty lokalnych dróg i szkół, budowę wielofunkcyjnych boisk przy wszystkich placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat. Włączyłem się też w projekt zagospodarowania pustych dworców kolejowych – już niedługo te piękne zabytkowe obiekty znów będą służyć mieszkańcom w zupełnie nowych odsłonach.

Kolejne owoce mojej pracy zostawiam za sobą, jak przeczytane rozdziały w książce – niech służą ludziom i ich cieszą. Uczestnicząc intensywnie w życiu społecznym i politycznym, chcę nadal pracować na rzecz poprawy warunków życia ludzi, których na co dzień spotykam na swojej drodze: moich sąsiadów, mieszkańców Ziemi Wolbromskiej, ościennych gmin, dla dobra Małopolski i całej Ojczyzny! Obserwuję co mogę zrobić dla Regionu i przekuwam to w czyny, nie oglądając się na malkontentów. Mam energię i potrzebę, by iść naprzeciw kolejnym wyzwaniom – stąd moja kolejna prośba o zaufanie i poparcie w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Chciałbym spróbować swoich sił w ławie poselskiej! Jestem przekonany, że moje doświadczenie, umiejętności i zapał przyczynią się do kolejnych naszych wspólnych sukcesów.  {jcomments off}

Proszę o Wasze głosy!

Piotr Gamrot

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o