2

Najpierw 19 czerwca z Przedszkolem nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego pożegnały się „Jagódki”, a następnego dnia – sześciolatki z grupy „Wesołe Koziołki”.

Polonez u „Koziołków” wypadł bardzo dostojnie, ale przecież nie mogło zabraknąć tańca pełnego energii, w pełni oddającego dziecięcy temperament, więc przy akompaniamencie światowego przeboju Urszuli Dudziak „Papaya” odtańczony został przez nich taniec z pomponami. U „Jagódek” z kolei były m. in. tańce z szarfami i motylami do muzyki klasycznej. Wspomnienia z czterech lat spędzonych w przedszkolu, podziękowania dla wszystkich, którzy przez te lata prowadzili obie grupy lub poszczególne zajęcia w grupach, zaklęcia, by czas w szkole, który te maluchy czeka, był równie wesoły i pełen radosnych chwil – to były głowne wątki pożegnalnych przedstawień w obu grupach.

1

Nie zabrakło popisów instrumentacji, piosenek śpiewanych w grupie, duecie lub solo, recytacji wierszy. Było zabawnie, ale i wzruszająco – tak, jak powinno być, kiedy nadchodzi chwila pożegnania. Na koniec dzieci otrzymały świetne albumy ze zdjęciami kolegów i koleżanek z grupy oraz z przedszkolnych wycieczek, balów i innych imprez. Tę cudowną pamiątkę zawsze będzie można ściągnąć z półki i wertować w każdej chwili, kiedy przyjdzie nostalgia albo ochota na pośmianie się ze szczerbatego uśmiechu czy fryzury z warkoczykami.

Przedszkole nr 3 (Anna Kaziród)

3

4

5

6

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze