Raport Instytutu Turystyki sprzed roku nie pozostawia złudzeń co do tego, jak rozwija się u nas ruch turystyczny. 198. lokata Olkusza w Małopolsce zasmuca i szokuje. Mamy się czym pochwalić, ale wiele zabytków „sypie się” w oczach. Plany ich odnowienie są, ale pieniędzy brak. I tak od lat.

3
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
3 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
sikawkowym ładujJolaDominik Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sikawkowym ładuj
sikawkowym ładuj

Brak to nie pieniędzy, ale pomyślunku. Bez sensu po raz kolejny ładuje się np. kolejną niemałą kasę w strażaków. A turysta musiałby mieć najpierw przewodnika, żeby do nich trafić, jakby trafił, okazałoby się, że zamknięte, a gdyby się dobijał, a nie wyglądał na takiego, którego można by oskubać, to po pierwszych słowach odechciałoby się mu zwiedzania.

Jola
Jola

A co ze starym cmentarzem żydowskim mieszczącym się opodal olkuskiego cmentarza. Piękne zapomniane miejsce spoczynku wielu olkuskich żydów mieści się wśród drzew i tylko ptaki jeszcze o nich pamiętają…

Dominik
Dominik

bo wola okolice np.pustynie bledowska ,aby byc atrakcyjny trzeba dzialac mam kilka pomyslow ale za darmo niepowiem.A po za tym trzeba by przygotowac projekt i wystapic o srodki unijne renowacje np.tj.batorowki.