paragraf-blacha

Przed nami kolejny „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. W tym roku każdy zainteresowany będzie mógł zgłosić się po poradę w dniach od 24 lutego do 1 marca 2014 roku. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz 1 marca od 10.00 do 13.00 w budynku komendy dyżurować będą policjanci, którzy będą udzielać pomocy i wsparcia osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Ponadto policjanci będą pełnić dyżury w Ośrodku Wsparcia Osób i Rodzin w Olkuszu przy ul. Szpitalnej 9. Dzięki zaangażowaniu się w obchody „Tygodnia” różnych podmiotów (prokuratury, sądu) dyżury będą miały charakter interdyscyplinarny. Jednocześnie osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać pomoc psychologiczną.

Z bezpłatnego poradnictwa prawnego oraz psychologicznego mogą skorzystać osoby pokrzywdzone przestępstwem. Do Ośrodka można się zgłosić osobiście albo zostać skierowanym przez inną instytucję lub organizację

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PXT
PXT
8 lat temu

Czy mogą się zgłaszać osoby pokrzywdzone przestępstwem policjantów?
Co prawda już się zgłaszałem, ale skutek mojego zgłoszenia był marny. Jesteśmy w końcu w państwie prawa? Czy w republice bananowej?