paragraf-blacha

Przed nami kolejny „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. W tym roku każdy zainteresowany będzie mógł zgłosić się po poradę w dniach od 24 lutego do 1 marca 2014 roku. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz 1 marca od 10.00 do 13.00 w budynku komendy dyżurować będą policjanci, którzy będą udzielać pomocy i wsparcia osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Ponadto policjanci będą pełnić dyżury w Ośrodku Wsparcia Osób i Rodzin w Olkuszu przy ul. Szpitalnej 9. Dzięki zaangażowaniu się w obchody „Tygodnia” różnych podmiotów (prokuratury, sądu) dyżury będą miały charakter interdyscyplinarny. Jednocześnie osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać pomoc psychologiczną.

Z bezpłatnego poradnictwa prawnego oraz psychologicznego mogą skorzystać osoby pokrzywdzone przestępstwem. Do Ośrodka można się zgłosić osobiście albo zostać skierowanym przez inną instytucję lub organizację

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PXT
PXT
10 lat temu

Czy mogą się zgłaszać osoby pokrzywdzone przestępstwem policjantów?
Co prawda już się zgłaszałem, ale skutek mojego zgłoszenia był marny. Jesteśmy w końcu w państwie prawa? Czy w republice bananowej?