3

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Braciejówce. Również w tym roku szkołę odwiedziło liczne grono babć i dziadków. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Beata Furman, która powitała przybyłych gości, składając im serdeczne życzenia. Podczas uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać talenty swoich wnuczków. Były tego dnia piękne wierszyki, dedykowane piosenki i tańce. Na zakończenie występu wszystkie dzieci odśpiewały wspólnie „Sto lat”. Nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych przez uczniów prezentów, które dzieci wręczyły ukochanym babciom i dziadkom.
W tym szczególnym dniu uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za ich trud, oddanie oraz podziękowali za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta, a niejednemu dziadkowi i babci zakręciła się w oku łezka wzruszenia. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii.

Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło życzymy im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Tekst: SP w Braciejówce

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze