klucze zmiana organiz ruchu1

Od 22 czerwca zmienia się organizacja ruchu w obrębie centrum handlowego w Kluczach („Biedronka”, Delikatesy „Centrum” i inne punkty handlowo-usługowe).

Już od przyszłej środy wokół tzw. ryneczku (płyty parkingowej) obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy. Na tym terenie zostanie też wprowadzona strefa zamieszkania. Oznacza to ograniczenie prędkości do 20 km/godz., pierwszeństwo pieszych oraz parkowanie tylko w wyznaczonych do tego miejscach.

Jak informują władze gminy, wprowadzenie powyższych zmian jest podyktowane koniecznością poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych i kierowców. Nowa organizacja ruchu ma również zapobiec blokowaniu dróg wewnętrznych, co ma obecnie miejsce zwłaszcza w godzinach szczytu.

zmiana org ruchu.jpg

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wadim-
Wadim-
6 lat temu

Z mapki wynika iż wjazd na parking Biedronki tylko od strony Urzędu Gminy ? Dziwne rozwiązanie…

Młody
Młody
6 lat temu

[quote name=”Wiola Woźniczko”]Drodzy Czytelnicy, poprzednio zamieszczona mapka zawierała błąd. Z UG Klucze otrzymaliśmy dziś wyjaśnienie następującej treści: „Schemat miał ułatwić pogląd na planowaną zmianę organizacji ruchu, a wywołał zamieszanie. Mapa z projektem jest prawidłowa, natomiast błędnie – bo na mapie odwróconej – zostały naniesione strzałki pokazujące, jak będzie przebiegał ruch w obrębie centrum handlowego. Błąd dotyczy wyłącznie poglądowej grafiki, a nie projektu technicznego. Przepraszamy za wprowadzenie czytelników w błąd”.

Widoczna pod artykułem mapka jest prawidłowa.[/quote]

Czy Klucze nie potrafią sporządzic drogowej mapki tego ryneczku i okolicy, to co zamieszczone, nawet poprawione, to wstyd dla UG i kpina z czytelników …

wiola
wiola
6 lat temu

Drodzy Czytelnicy, poprzednio zamieszczona mapka zawierała błąd. Z UG Klucze otrzymaliśmy dziś wyjaśnienie następującej treści: „Schemat miał ułatwić pogląd na planowaną zmianę organizacji ruchu, a wywołał zamieszanie. Mapa z projektem jest prawidłowa, natomiast błędnie – bo na mapie odwróconej – zostały naniesione strzałki pokazujące, jak będzie przebiegał ruch w obrębie centrum handlowego. Błąd dotyczy wyłącznie poglądowej grafiki, a nie projektu technicznego. Przepraszamy za wprowadzenie czytelników w błąd”.

Widoczna pod artykułem mapka jest prawidłowa.

Wadim-
Wadim-
6 lat temu

A czy jadąc od ul. Zawierciańskiej przypadkiem nie będzie można pojechać również ” na wprost ” ?

bobo
bobo
6 lat temu

Nobla dla (moderacja) ktory ta mape zaprojektowal

Młody
Młody
6 lat temu

Ok !
ale mapka nie do przyjęcia …

12345
12345
6 lat temu

Wiocha stała się metropolią 😆 😆 😆 😆