olimpiadaang2018

14 maja 2018 r. w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu odbyła się V Olimpiada Przedszkolaka z Języka Angielskiego, zorganizowana przez Centrum Helen Doron w Olkuszu oraz olkuską Bibliotekę. 

 

Olimpiada przeznaczona była dla uczniów klas „0” z przedszkoli gminy Olkusz, uczęszczających na zajęcia języka angielskiego w przedszkolu.
Celem Olimpiady z Języka Angielskiego było rozwijanie pasji i kształtowanie umiejętności zdobywania wiedzy oraz budzenie i rozwijanie wśród dzieci zainteresowań językiem angielskim, a także stwarzanie możliwości szlachetnego współzawodnictwa w rozwijaniu swoich uzdolnień oraz prowadzenie działań na rzecz wyrównywania szans edukacyjnych dzieci.

W czasie, kiedy prace konkursowe były sprawdzane, uczniowie przedszkoli wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez lektorkę z Centrum Helen Doron w Olkuszu.

Jury przyznało I miejsce Blance Polakiewicz z Językowego Przedszkola Niepublicznego „Kraina Wiewiórek” w Olkuszu i ex aequo dwa II miejsca, które zdobyli: Sandra Borecka z Językowego Przedszkola Niepublicznego „Kraina Wiewiórek” w Olkuszu i Aleksander Woszczek z Niepublicznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka” w Olkuszu.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody ufundowane przez Centrum Helen Doron w Olkuszu, a zdobywczyni pierwszego miejsca otrzymała dodatkowo kupon na bezpłatny trymestr nauki w Centrum Helen Doron w Olkuszu.
Laureatka konkursu oraz zwycięskie przedszkole otrzymają również puchary Helen Doron, które zostaną wręczone 2 czerwca 2018 r. podczas uroczystej Gali End of The Year Show.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejną Olimpiadę już za rok!

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o