papa

{jcomments off}„Ziemia olkuska w hołdzie dla bł. Jana Pawła II” – koncert pod takim tytułem odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu, 22 października o godz. 18.00. To pierwszy dzień liturgicznego wspomnienia bł. Jana Pawła II. Patronat medialny sprawuje „Przegląd Olkuski”.

Publiczności zaprezentują się olkuscy artyści. Honorowym patronatem koncert objęli: biskup sosnowiecki Grzegorz Kaszak, starosta Jerzy Kwaśniewski i burmistrz Dariusz Rzepka. Organizatorami są: Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu, Parafia Dobrego Pasterza oraz Stowarzyszenie Złota Arka.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wiedzący
Wiedzący
11 lat temu

[quote name=”Ziuta”]Laluniu to mów sobie do swojej lubej, a nie do mnie. Piotrze[/quote]
Ziuta, wiesz, że nie mam na imię „Piotrek” i to już Ci wcześniej wyjaśnilem. Skoro przeszliśmy na forumową wymianę myśli, wszystkie maile lądują w koszu nieczytane. Kim byś nie byla, ustalam ciche dni, tygodnie, a może nawet miesiące.
Będę pisal i wojowal z sektą, bo szkoda Polski dla czarnych w kieckach oraz ich agentów i slugusów. Moderatorzy niech wywalają co im nie pasuje, w dyskusję z „lekarzami” i różnymi „laluniami” nie wdaję się, no chyba, że o sprawach pięknych, jeżeli „lekarze” i „lalunie” będą jeszcze chcialy. Rzepki, Lysonia i sekty katolickiej nie boję się, MOGĄ MI SKOCZYĆ!

Krótko pisząc: Kościólowi mówię NIE, mówię WYNOCHA z OLKUSKIEGO ŻYCIA PUBLICZNEGO i Z OLKUSKIEJ KULTURY… taką wersję przyjąlem i takiej będę się trzymal! 😆 😆 😆

Wiedzący
Wiedzący
11 lat temu

Wojtyla nie pomógl pokonać Socjalizmu dla Polaków, ale wylącznie dla czarnych w kieckach. To oni teraz zuchwaląc się i panosząc po Polsce, przy pomocy swoich watykańskich agentów i różnych slugusów okupują i ograbiają nasz kraj. Ograbiają fizycznie i mentalnie.

Rzepka, biskupi i ta cala SEKTA nie mają NIC do szukania w Miejskim Ośrodkui Kultury. Do celów samooglupiania i samouwielbienia mają swoje kościoly, niech nie bezczeszczą swoimi zabobonami KULTURY!

Nikt im nosów do kościolów nie wsadza, więc niech sekta w kościolach świętuje swoje średniowieczne absurdalne jubileusze, a z miasta wynocha!

Wiedzący nie jest sam w swoicm dzialaniu. Wiedzący ma za sobą mądry, inteligentny i konsekwentny Ruch Palikota, także SLD i znaczną część PO. Z rozpanoszoną sektą katolicką w Olkuszu trzeba zrobić porządek, skoro nie zna swego miejsca. Czy katecheta zrozumial?

jajacek
jajacek
11 lat temu

proponuję ten komics rozdac uczestnikom spotkania ,ha ,ha, ha ,ha jako dar od olkuszan :-* 😳

Wiedzący
Wiedzący
11 lat temu

No dobra, nie doczekam się, idę lulu, jutro trzeba wstać do roboty!

Wiedzący
Wiedzący
11 lat temu

No i co, laluniu, może jednak?! 😆 😆 😆

Wiedzący
Wiedzący
11 lat temu

.
Chcesz krótką pilkę, laluniu? 😆 😆 😆

Ziuta
Ziuta
11 lat temu

Laluniu to mów sobie do swojej lubej, a nie do mnie. Piotrze

Wiedzący
Wiedzący
11 lat temu

[quote name=”Ziuta”]Piotrek, czy tobie rozum już odjęło?[/quote]

Nie mam na imię Piotrek, laluniu! 😆 😆 😆

Ziuta
Ziuta
11 lat temu

Piotrek, czy tobie rozum już odjęło?

Wiedzący
Wiedzący
11 lat temu

.
A tak na marginiesie, od kiedy to „Przegląd Olkuski” taki „RÓŻAŃCOWY” się zrobil, czyżby i w Przeglądzie Rzepka zacząl maczać swoje paluchy???!!! A może od teraz „Przegląd” należy „przeglądać” na klęczkach z rozlożonym modlitewnikiem między kolanami???!!!

kult oralny
kult oralny
11 lat temu

niech się Rzepka weźmie wreszcie do konkretnej roboty bo mu się Olkusz sypie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Wiedzący
Wiedzący
11 lat temu

.
Nie wtryniajcie nam religii do KULTURY, tak was blaga LUD!

Pani Dyrektor MOK wykazuje niewiarygodną slużalczość wobec biskupów i kościelnej olkuskiej wladzy. A teraz, kiedy dewot Gowin wygral wybory, jego kumpel Rzepka – katecheta, już nie będzie mial żadnych oporów, aby na silę katechizować i do reszty oglupiać nasze miasto, w każdej możliwej dziedzinie. W mieście brud, smród i ubóstwo, a wkrótce także powszechna mentalna ciemnota nam grozi 😆