nnnn
mmm

Świetna zabawa, sportowa rywalizacja i spora dawka dobrej muzyki – tak przebiegała kilkugodzinna zabawa dla dzieci i młodzieży na kąpielisku na Czarnej Górze. Dopisały nie tylko humory uczestników, ale i pogoda.
Wszyscy chętni mogli zmierzyć się w trzech konkurencjach: wielkim wyścigu kapslowym, zjeździe rynną do basenu na czas oraz rzutach do kosza w wodzie.
W Wielkim Wyścigu Kapslowym bezkonkurencyjny okazał się Kamil Izbebski. Drugie miejsce przypadło Piotrowi Kołodziejczykowi, a trzecie Kacprowi Kulce. 14,07 sekundy – taki czas uzyskał Kacper Kulka wśród zawodników z roczników 1996 – 2000. On też zwyciężył w kolejnej konkurencji, jaką był zjazd rynną na czas. Na drugiej pozycji uplasowała się Agnieszka Karcz, natomiast trzecią lokatę zajął Tomasz Kulka. Spośród starszych zawodników (roczniki 1990 – 1995) najszybciej zjechał rynną Michał Szromnik,a kolejne dwa miejsca przypadły Tomaszowi Kalisiowi i Bartoszowi Barańskiemu. Ostatnią konkurencją był rzut do kosza w wodzie. W kategorii młodszych „koszykarzy” wygrał Piotr Kołodziejczyk, przed Pawłem Węglarzem i Kacprem Kulką. W starszej grupie pierwsze miejsce zajął Damian Koczur, drugie Ewelina Krztoń i Tomasz Kulka, a trzecie Natalia Kwandrans.
Sportowe zmagania uatrakcyjniła muzyka na żywo w wykonaniu DJ-a Thomasa, który również rozdawał gadżety ufundowane przez Klub „Galaktyka”. Dla najmłodszych przygotowano specjalną atrakcję – dmuchaną zjeżdżalnię, na której można było szaleć do woli. Zjeżdżalnię udostępniła firma „Skok” z Jaworzna. Wszystkie konkursy przebiegały pod czujnym okiem załogi ratowników pracujących na basenie. Fundatorem wszystkich nagród był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu oraz Supermarket „Nasz”. Kolejna sportowa impreza odbedzie się w sobotę 8 sierpnia.
Wiola Woźniczko

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o