płatność telefonem

W wyniku współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. (KIR) i Bankiem Pekao S.A. w Powiecie Olkuskim uruchomiona została usługa WebPOS Paybynet. Klienci naszego Urzędu, będący użytkownikami aplikacji PeoPay, mogą szybko i wygodnie dokonywać płatności w trybie on-line, w tym samym miejscu, w którym złożyli wniosek, bez konieczności stania do okienka kasowego. Jako pierwsi z takiej funkcjonalności mogą skorzystać osoby, załatwiający sprawy w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru w naszym Powiecie.

WebPOS Paybynet to internetowy odpowiednik terminala płatniczego. Usługa umożliwia znaczne uproszczenie realizowanego dotychczas procesu wnoszenia opłat. Urzędnik, który przyjmuje od klienta wniosek, po zalogowaniu się do systemu wpisuje kwotę opłaty administracyjnej i zatwierdza płatność. Następnie, klient potwierdza transakcję za pomocą aplikacji PeoPay na swoim smartfonie.

Proces wnoszenia opłat jest prosty i intuicyjny. Co istotne, znacznie zwiększa się komfort i wygodę klienta, który już nie musi przechodzić do punktu kasowego, aby później wrócić z potwierdzeniem zapłaty. Dzięki WebPOS Paybynet i natychmiastowemu potwierdzeniu realizacji płatności przez Interesanta, możemy od razu przystąpić do realizacji usługi administracyjnej, co ma znaczenie dla optymalizacji czasu pracy naszego urzędu.
Jedynymi wymogami formalnymi po stronie klientów urzędu jest:
– Posiadanie konta w Banku Pekao S.A.
– Zainstalowanie na własnym smartfonie darmowej aplikacji PeoPay – ze sklepów: GooglePlay lub AppStore.

SP w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Leo
Leo
5 lat temu

Możliwość płacenia telefonem wymyślili… w Afryce :P. Czyli mamy dobry kierunek 😛

pavv
pavv
5 lat temu

Wydział kastratu… a co z programem PincetPlus?

gonzales
gonzales
5 lat temu

Zesrała się bida i płacze 😀 ale idiotyzm! panowie dajcie na wstrzymanie, z remizy nie powstanie pałac!