Olkusz

„Gdy pokochasz miejsce, które nazwiesz domem staje się ono czymś więcej niż czterema ścianami, w których zamknięta jest twoja historia ale i marzenia na przyszłość.” Nowa odsłona Domu Dziecka „Pomocna Dłoń” przed nami.

W ramach prac przeprowadzono remont trzech łazienek, pokoju telewizyjnego, pokoju do nauki oraz pokoju wychowawców za łączną kwotę w 2020 r. 138 296,00 zł w 2021 r. 137 975,00 zł. – „Naszym marzeniem było poprawienie standardów i warunków w Domu Dziecka „Pomocna Dłoń” w Olkuszu, które w większości udało się już zrealizować. Byłoby to niemożliwe gdyby nie zaangażowanie naszego przyjaciela, Starosty Olkuskiego Bogumiła Sobczyka wraz z jego Zarządem. Serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci, spowodowało to dużo uśmiechu na ich twarzach” – mówi Dyrektor Domów Dziecka w Olkuszu Dominika Sobera-Goc.

– „Dom dziecka „Pomocna Dłoń” jest dla nas tak samo ważny jak Dom Dziecka „Dworek Marzeń”. Dlatego cieszy mnie fakt, że w ciągu minionych dwóch lat udało się przekazać na modernizację tej palcówki blisko tys. złotych. Dzieci, które mieszkają w tym domu dziecka zasługują na jak najlepsze warunki, zbliżone do domowych. Takimi działaniami pokazujemy, że los naszych wychowanków i warunki, w których funkcjonują są dla nas niezwykle ważne.” – mówi starosta olkuski Bogumił Sobczyk.

Starostwo Powiatowe w Olkuszu5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze