paragraf wypadek

We wtorek 20 czerwca ok. godz. 18:50 w Zadrożu pod kołami osobowej skody zginęła 88-letnia kobieta. Pieszej nie udało się uratować pomimo sprawnej akcji ratowniczej.

Wstępne ustalenia wykazują, że 88-latka w chwili potrącenia przez 47-letnią kierującą znajdowała się na jezdni. Kobieta karetką została przewieziona do olkuskiego szpitala, gdzie zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Śmiertelny wypadek w Zadrożu nie jest pierwszym na drogach powiatu olkuskiego. – Od stycznia pod kołami zginęło czterech pieszych. 9 marca na ulicy Ks. Gajewskiego w Olkuszu samochód potrącił dwie kobiety w wieku 67 i 82 lat, które przechodziły na przejściu dla pieszych. Sprawca wypadku nie zatrzymał się, aby udzielić pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku poniesionych obrażeń obie kobiety zmarły. Tragicznie zakończył się także wypadek na drodze krajowej nr 94 pomiędzy Kogutkiem a Zedermanem. Stosunkowo niedawno, bo 4 czerwca roku, kierujący oplem astrą – 26-letni mieszkaniec Śląska, śmiertelnie potrącił 60-latka – przypomina aspirant Katarzyna Matras, oficer prasowy KPP w Olkuszu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze