Pogoda dopisała wszystkim dzieciom biorącym udział w imprezie  profilaktyczno-sportowej „W zdrowym ciele energii moc”,  zorganizowanej przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kluczach oraz Wójta Gminy Klucze.

Impreza, zorganizowana w ramach cyklu wydarzeń kulturalno – rekreacyjno – sportowych „W kręgu zdrowia i profilaktyki”, odbyła się 7 września na stadionie GLKS „PRZEMSZA” w Kluczach. Zgromadziła sporo dzieci i młodzieży, dla których przewidziane były liczne atrakcje, m.in. ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnie, trampolina i eurobungee oraz darmowa wata cukrowa.

 

Ważnym punktem wydarzenia był blok informacyjno-profilaktyczny oraz mini – olimpiada z wiedzy o uzależnieniach. Dzieci chętnie korzystały z atrakcji i brały udział w konkursach sportowych, w których do wygrania były liczne nagrody.

Impreza odbyła się dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Nad Białą Przemszą” w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – „Małe projekty” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Tekst nadesłany przez Rafała Jaworskiego/UG Klucze

0impreza sportowo profilaktyczna4

0impreza sportowo profilaktyczna3

0impreza sportowo profilaktyczna1

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze