rewitalizacja klucze

W gminie Klucze trwają konsultacje społeczne dotyczące wyznaczenia obszarów zdegradowanych i obszaru rewitalizacji na terenie gminy. Samorządowe władze zapraszają na spotkania i studyjny spacer.

Rewitalizacyjne programy mają przede wszystkim poprawić jakość życia mieszkańców, dlatego tak istotny jest ich udział w konsultacjach. Władze gminy zaplanowały dwa spotkania z mieszkańcami. Pierwsze odbędzie się 4 października o godz. 16.00 w Domu Kultury „Papiernik”w Kluczach, a drugie 11 października o godz. 16.00 w Domu Kultury w Jaroszowcu. W ramach konsultacji 18 października odbędzie się spacer studyjny po Kluczach. Zainteresowani udziałem spotkają się tego dnia w holu urzędu o godz. 15.00.

Konsultacje potrwają do 24 października. Pisemnie uwagi można składać w Urzędzie Gminy Klucze przy ul. Partyzantów 1, w Referacie Funduszy Zewnętrznych i Promocji – Pustynnym Centrum Informacji lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: rewitalizacja@gmina-klucze.pl. Formularze dostępne są na stronie gminy: www.gmina-klucze.pl w zakładce „Rewitalizacja” oraz w Pustynnym Centrum informacji. Zainteresowani znajdą tam również wszelkie materiały dotyczące rewitalizacji, czyli: projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Klucze, mapę wyznaczonych obszarów oraz diagnozę służąca wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
Ecik Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ecik
Ecik

Najpierw proszę dobrze poczytać co tak dokładnie znaczy słowo: rewitalizacja, a rewaloryzacja, które szumnie się przytacza do nie tych tytułów inwestycyjnych co się powinno.