dzien misia2

Czy wiecie, że 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia? To święto Waszych ukochanych pluszaków! Miś Pluszowy, a szczególnie ten nasz, wyjątkowy i ukochany, nie jest zwykłą, pluszową zabawką. Nie, nie! Taki Miś, po to misiem jest, żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz. Ma duże uszy, żeby mieć coś do targania i kochania. W końcu Miś ma bardzo miękkie łapki, za które trzymać możemy, kiedy tylko chcemy. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „…czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”
27 listopada zaroiło się w Przedszkolu Nr 8 w Olkuszu od pluszowych misiów.                      

 

dzien misiaByły  te zupełnie malutkie, które nosimy na szczęście w kieszeni czy też te wielkie, które trudno nam objąć. Były też te sławne misie, o których mówi się wszędzie, niemal w każdej części świata jak: Kubuś Puchatek i Miś Uszatek. W tym dniu zabawom nie było końca. Na dzieci czekały różne atrakcje, inscenizacja, rebusy, konkursy, mnóstwo misiowej muzyki i oczywiście ,,małe co nieco”. Uroczystość przygotowała dla przedszkolaków grupa „Żabek” pod kierunkiem pani Weroniki Siwieckiej. Czy można sobie wyobrazić świat bez misia? Większość z nas nie raz tuliło się do ukochanej maskotki w momentach smutku, uśmiechało się do niej w chwilach radości.

Z okazji święta życzymy wszystkim pluszowym Misiom, aby dzieci je bardzo kochały, często przytulały do siebie, dbały o futerko i nigdy nie rzucały w kąt!!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze