Troks

Pijany kierowca nissana nie zachował bezpiecznej odległości,  wjechał w stojącą na drodze  śmieciarkę i potrącił  pracownika opróżniającego pojemnik. Na szczęście  obrażenia mężczyzny nie były poważne i nie wymagał on dalszej  hospitalizacji.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (3.02. br.) około godziny 15.30 w miejscowości Troks. Kierowca nissana nie zachował bezpiecznej odległości od stojącej na jezdni śmieciarki, najechał na jej tył i potrącił  pracownika firmy komunalnej, który opróżniał pojemnik na śmieci. Na miejsce wezwano policjantów. Przeprowadzone przez mundurowych badanie stanu trzeźwości wykazało, że 31-letni kierowca nissana jest nietrzeźwy. Miał ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pracownik firmy komunalnej karetką pogotowia został przewieziony do olkuskiego szpitala. Mężczyzna nie wymagał hospitalizacji. Kierowcy nissana policjanci zatrzymali prawo jazdy. Nieodpowiedzialny 31-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Po raz kolejny apelujemy o trzeźwość za kierownicą, pijani kierowcy to ogromne zagrożenie! Bądźmy odpowiedzialni i nie ryzykujmy swoim życiem oraz innych. Nasze błędy i zaniechania mogą niestety mieć tragiczne w skutkach konsekwencje.

KPP w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze