judo

Burmistrz Adam Zielnik przyznał doroczne nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia sportowe zawodnikom pochodzącym z gminy Wolbrom, bez względu na miejsce, w którym trenują i lokalizację reprezentowanych klubów. Większość nagród zgarnęli reprezentanci sztuk walki. Wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie urzędu MiG Wolbrom.

Najwyższe nagrody za wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym I stopnia w wysokości 600 zł otrzymają: Wioleta Myszor – reprezentantka kadry narodowej w łucznictwie, która pierwsze kroki w tym sporcie stawiała pod okiem  Bolesława Pluty, założyciela i trenera wolbromskiego UKS Diana, obecnie trenująca w ŁKS Łucznik Żywiec oraz Maja Wojtaszek – zawodniczka kadry narodowej Polski w JuJitsu, trenująca w UKS Samuraj Bukowno. Nagrodę II stopnia w wysokości 550 zł dostanie Piotr Haberka, a nagrodę III stopnia i 450 zł – Kamil Hajduła – obaj są zawodnikami bukowieńskiego UKS Samuraj.

Za znaczące wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowym nagrodą I stopnia w wysokości 300 zł zostaną uhonorowani: Dawid Sokół, Jakub Sokół, Klaudia Cieślik, Aleksandra Kaleta – wszyscy są wychowankami UKS Judo Wolbrom. Po 200 zł, w ramach nagrody II stopnia burmistrz wręczy zawodnikom UKS Judo Wolbrom: Małgorzacie Tracz, Marcie Kuraś, Karolinie Haberce i Jakubowi Substelnemu oraz reprezentantce Samuraja Bukowno Wioletcie Gamrot. Nagrodami III stopnia w wysokości 100 zł Adam Zielnik wyróżnił Annę Haberkę z UKS Samuraj, a także Beatę Peperę, Oliwię Sochę i Nicolę Szlachtę z UKS Judo Wolbrom.

Włodarz Wolbromia przyznał również wyróżnienia za działalność na rzecz rozwoju kultury fizycznej w gminie Wolbrom, które zostaną wręczone trenerowi i założycielowi UKS Judo Wolbrom Czesławowi Łaksie oraz zawodniczkom tego klubu: Annie Kalecie, Annie Paś, Natalii Kozłowskiej oraz Paulinie Szlachcie.

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
sportowiec& Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sportowiec&
sportowiec&

hahaha, ale doceniły… burmistrz chyba nie ma pojęcia ile wysiłku kosztują takie sportowe osiągnięcia… nikt od niego nie oczekuje jałmużny, po co sie wygłupiać z TAKIMI nagrodami! lepiej by sobie darował, nie byłoby obciachu