głosowanie pilot

Odpowiadamy na prośby naszych internatów, którzy dopytują się, jak radni głosowali w sprawie nowych taryf za wodę i ścieki. Prezentujemy zatem wyniki głosowania z ostatniej sesji Rady Miejskiej w Olkuszu.

Na sesji było obecnych 20 radnych (bez Jarosława Gałki). Za przyjęciem przedstawionych stawek opowiedziało się 13 radnych: Małgorzata Bień, Apolinary Ćwięczek, Janusz Dudkiewicz, Henryk Gamrat, Dariusz Kasprzyk, Jan Kucharzyk, Jerzy Kwaśniewski, Grzegorz Lipiński, Stanisław Łydka, Michał Masłowski, Małgorzata Postołek, Ryszard Ryza i Wojciech Wadas.

Przeciw było 7: Józef Filas, Ewa Kiełtyka, Michał Mrówka, Wojciech Ozdoba, Wojciech Panek, Grzegorz Tomsia i Tomasz Zaborowski.

Zgodnie z podjętą uchwałą, nowe stawki dla czterech gmin: Olkusza, Klucz, Bukowna i Bolesławia na przyszły rok kształtują się na poziomie: 6,33 zł brutto za 1 m3 wody i 10,18 zł za 1 m3 ścieków. Radnych czeka jeszcze podjęcie uchwały w sprawie dopłat z budżetu gminy, tak, by ceny wody i ścieków dla mieszkańców zostały utrzymane na dotychczasowym poziomie (6,06 zł brutto i 9,19 zł brutto).

Do tematu rosnących opłat za wodę i ścieki, prognoz na kolejne lata oraz kosztów funkcjonowania Przedsiębiorstwa Wodociagów i Kanalizacji niebawem powrócimy na naszych łamach.

 

47
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
47 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
oszukałJózkokukis i petrokukiskiedy referendum ? Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ixik
ixik

Czas odwołać romana piaśnika, tyle razy obiecywał zmiany, a jak jest po roku jego „rządów” to przecież wszyscy widzimy.[/quote]

pierona nie piszmy! źle o Romanie, bo jeszcze zawału dostanie i nam go do św Pietra odwołają!!!!

oszukał
oszukał

[quote name=”Józko”][quote name=”Napoleon B.”][quote name=”Józef Piłsudski”][quote name=”kiedy referendum ?”]Dziś w Chrzanowie odbywa się referendum w sprawie odwołania burmistrza. O jego przeprowadzeniu postanowiła we wrześniu na nadzwyczajnej sesji Rada Miasta Chrzanowa. Radni zarzucają burmistrzowi m.in. brak umiejętności zarządzania finansami gminy i brak wizji dalszego rozwoju miasta. Kiedy wreszcie doczekamy się referendum w sprawie odwołania olkuskiego burmistrza Romana Piaśnika?[/quote]”BIĆ KUR.Y I ZŁODZIEI” wybić do pnia,a korzenie 8) 😳 😥 wyrwać i żywcem spalić!!!!!!!![/quote]Napoleon-mówił,że kwatermistrza w wojsku po dwóch latach można bez sądu rozstrzelać.TAK TO WYGLĄDA Z KORYCIORZAMI.[/quote]CHRZANÓW ODWOŁAŁ BURMISTRZA W NIEDZIELNYM REFERENDUM[/quote] Czas odwołać romana piaśnika, tyle razy obiecywał zmiany, a jak… Czytaj więcej »

Józko
Józko

[quote name=”Napoleon B.”][quote name=”Józef Piłsudski”][quote name=”kiedy referendum ?”]Dziś w Chrzanowie odbywa się referendum w sprawie odwołania burmistrza. O jego przeprowadzeniu postanowiła we wrześniu na nadzwyczajnej sesji Rada Miasta Chrzanowa. Radni zarzucają burmistrzowi m.in. brak umiejętności zarządzania finansami gminy i brak wizji dalszego rozwoju miasta.

Kiedy wreszcie doczekamy się referendum w sprawie odwołania olkuskiego burmistrza Romana Piaśnika?[/quote]
”BIĆ KUR.Y I ZŁODZIEI” wybić do pnia,a korzenie 8) 😳 😥 wyrwać i żywcem spalić!!!!!!!![/quote]
Napoleon-mówił,że kwatermistrza w wojsku po dwóch latach można bez sądu rozstrzelać.TAK TO WYGLĄDA Z KORYCIORZAMI.[/quote]
CHRZANÓW ODWOŁAŁ BURMISTRZA W NIEDZIELNYM REFERENDUM

kukis i petro
kukis i petro

[quote name=”EKG”][quote name=”Milion”]Do frankiewicza , mylisz się i to znacznie bo , miesięcznie poseł wyciąga ze wszystkimi dodatkami około 49900 i przyjmując ze 50 tysięcy pomnóż to przez 12 a wyjdzie ci jakieś 600000 na rok i pomnóż to przez 4 lata daje to 2400000 słownie dwa miliony czterysta , i jeszcze razy 2 -dwiekadencje-to robi się niezła sumka ,prawie 5000000 ,słownie pięć milionów i dodaj do tego jeszcze obecną kadencje to wynik jest imponujący 7 500000 miliona i warto było pani nawarowa i jej sztabie bić się o takie piniądze , cały pani sztab z Frankiem , gertrudem ,… Czytaj więcej »

kukis
kukis

A Dudi zaciera ręce i tak trzymać.

kiedy referendum ?
kiedy referendum ?

Dziś w Chrzanowie odbywa się referendum w sprawie odwołania burmistrza. O jego przeprowadzeniu postanowiła we wrześniu na nadzwyczajnej sesji Rada Miasta Chrzanowa. Radni zarzucają burmistrzowi m.in. brak umiejętności zarządzania finansami gminy i brak wizji dalszego rozwoju miasta.

Kiedy wreszcie doczekamy się referendum w sprawie odwołania olkuskiego burmistrza Romana Piaśnika?

EKG
EKG

[quote name=”Milion”]Do frankiewicza , mylisz się i to znacznie bo , miesięcznie poseł wyciąga ze wszystkimi dodatkami około 49900 i przyjmując ze 50 tysięcy pomnóż to przez 12 a wyjdzie ci jakieś 600000 na rok i pomnóż to przez 4 lata daje to 2400000 słownie dwa miliony czterysta , i jeszcze razy 2 -dwiekadencje-to robi się niezła sumka ,prawie 5000000 ,słownie pięć milionów i dodaj do tego jeszcze obecną kadencje to wynik jest imponujący 7 500000 miliona i warto było pani nawarowa i jej sztabie bić się o takie piniądze , cały pani sztab z Frankiem , gertrudem , Grzesiem… Czytaj więcej »

Milion
Milion

Do frankiewicza , mylisz się i to znacznie bo , miesięcznie poseł wyciąga ze wszystkimi dodatkami około 49900 i przyjmując ze 50 tysięcy pomnóż to przez 12 a wyjdzie ci jakieś 600000 na rok i pomnóż to przez 4 lata daje to 2400000 słownie dwa miliony czterysta , i jeszcze razy 2 -dwiekadencje-to robi się niezła sumka ,prawie 5000000 ,słownie pięć milionów i dodaj do tego jeszcze obecną kadencje to wynik jest imponujący 7 500000 miliona i warto było pani nawarowa i jej sztabie bić się o takie piniądze , cały pani sztab z Frankiem , gertrudem , Grzesiem Heńkiem… Czytaj więcej »

górnicza
górnicza

[quote name=”kabaret”][quote name=”Pigwa”][quote name=”pic,pic”]Największy populista to Mrówka i jemu podobni.[/quote]
Sprawdziłam, radny Mrówka 186 głosów. Wierzyć się nie chce że ktoś z takim słabym poparciem wszedł do Rady Miejskiej i to z pierwszego miejsca na liści. A co by było jakby był trzeci lub piaty. A pozostali z PiS mają trochę więcej. Jedna kadencja nic więcej.[/quote]
Heniu, od początku kadencji chodzileś jak paw, twierdząc ze tobie należy sie przewodniczący rady miejskiej bo ty masz 503 GŁOSY i każdy ma Cię całować wiesz gdzie. Dałeś sie ugrać ryzie, zabraliscie jeszcze3 osoby i robicie klubik. Stracisz stary wice jeszcze w tym roku

Bucok TW
Bucok TW

NIECH ŻYJE PZPR NIECH ŻYJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NA CZELE Z TOWARZYSZAMI??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

ixik
ixik

[quote name=”frankiewicz”]skoro Mrówka i jego koledzy tak dobrze liczą, to ja bym podliczył za ile się radny Kmita pracuje (w sumie wydaje mi się że do roku i tak zostanie z niego spuszczony, bo w sumie PiS już nie jest Piaśnikowi zbytnio potrzebny) i ile Osuch wyciąga miesięcznie. „No tak jesteśmy dumni z Twojego prezesa za jedynie 160tyś – biedaczysko. Ciekawe czy jak piekarz zrobi inwestycje to też będzie mógł podnieś cenę wyrobu ile mu się podoba. Pracuje w naszych „wodnychciągach” 240 osób czy jest zatrudnionych? Podejrzewam, że przekraczamy już liczbę zatrudnionych w wodociągach w Wiedniu. Ty naprawdę myślisz, że… Czytaj więcej »

ixik
ixik

Do burmistrza Piaśnika nie można mieć pretensji obiecał zmiany i są – taryfy za wodę i ścieki.
Jedyny polityk który dotrzymuje słowa.

Norek
Norek

Sprawdzić zatrudnienie w związku. Czy tam jest potrzeba zatrudniać te wszystkie osoby. Może panie burmistrzu tam też potrzeba poszukać oszczędności. Dopłacać parę milionów żeby utrzymywać być może niepotrzebne etaty.

Oleh
Oleh

[quote name=”y7045rh”]Pali się grunt pod nogami pisiorkom, oj pali.[/quote]
Prawdy nie da wam się zaminusować.

Pyrkosz, Pyrkosz
Pyrkosz, Pyrkosz

Na stronie dobrzy politycy.pl-gmina olkusz, pierwsza piątka to Panek, Mrówka, Filas, Zaborowski i Ozdoba. Jak sobie zagłosowali to tak mają no i niech się chłopcy cieszą. Najlepsi politycy w gminie – śmiech na sali.

kabaret
kabaret

[quote name=”Pigwa”][quote name=”pic,pic”]Największy populista to Mrówka i jemu podobni.[/quote] Panie Boże chroń Gminę Olkusz od takiego nasienia, które sieje tylko nienawiść do wszystkiego co się tylko porusza. 186 głosów ( to tak jak minimum socjalne ) zmarnowane a trzeba było postawić na pana Wojciecha Blocha a na pewno pożytek byłby większy, bo facet merytorycznie przygotowany i przeszedł całą drogę zawodową. Następnym razem stawiamy na pana Wojtka.[/quote] Sprawdziłam, radny Mrówka 186 głosów. Wierzyć się nie chce że ktoś z takim słabym poparciem wszedł do Rady Miejskiej i to z pierwszego miejsca na liści. A co by było jakby był trzeci lub… Czytaj więcej »

Onet.pl
Onet.pl

[quote name=”y7045rh”]Pali się grunt pod nogami pisiorkom, oj pali.[/quote]

Tam, gdzie są nieprzychylne komentarze i nie pasujące jednej z opcji politycznej czyli SiP jest bardzo dużo minusów albo plusów pod ich komentarzami. Pilnują i skrzykują się wraz z rodzinami w jednym czasie z telefonów komórkowych i komputerów. Nic wam to nie pomoże i tak jesteście przegrani.

miki
miki

Tych 7 którzy głosowali przeciw to idioci – ponieważ gdyby cała rada zagłosowała jak oni to cena wody i ścieków była by jeszcze wyższa niż wynegocjował to Piaśnik z wodociągami. Jest to bolesna ale prawda że wodociągi jako podległe burmistrzowi dostały takie prawo od rady i burmistrza że mogą dowolnie podnosić ceny a burmistrz może tylko negocjować ich obniżkę. A rada – rada nie ma w tym względzie nic do powiedzenia . Dobrze by było żeby pisząca ten artykuł jasno przedstawiła sprawę i nie sprawiała wrażenia że tych 7 którzy głosowali przeciw to dobroczyńcy narodu. To zwykli populiści którzy znając… Czytaj więcej »

Turek
Turek

[quote name=”y7045rh”]Pali się grunt pod nogami pisiorkom, oj pali.[/quote]
Pali to się kotlet twojej starej na grzejniki. Idź biegnij to jeszcze kebaba sobie zrobisz

y7045rh
y7045rh

Pali się grunt pod nogami pisiorkom, oj pali.

Troks
Troks

[quote name=”Rolnik sam w dolinie”][quote name=”frankiewicz”]
Panie „frankiewicz” to ty radnym powinieneś być i wiem, że wiesz co piszesz. .[/quote]
Chlopcy jak wy sobie tak slodzicie to może umowcie się , pobawcie się ptaszkami razem, co? Widać że jesteście jacyś zestresowani 🙂 ja wiem że bola was pośladki ale to tak niegrzeczne hemoroidy leczyć w internecie, można jeszcze kogoś zarazić

Nowa
Nowa

[quote name=”frankiewicz”]…bo w wodociągach pracuje 240 osób i robią największą inwestycje w historii powiatu olkuskiego[/quote]
Wodociągom gratulujemy że dostarczają wodę i odprowadzają ścieki. Ją bym im postawiła pomnik na rynku w zamian za te chlubne zasługi 8)
A może niepotrzebnie pracuje tam kilka osób z tych 240? Burmistrz dobrze ze robi oszczędności to i tam powinien ukrócić paru kierowników

Solidarność
Solidarność

[quote name=”Pigwa”]186 głosów ( to tak jak minimum socjalne ) zmarnowane a trzeba było postawić na pana Wojciecha Blocha a na pewno pożytek byłby większy, bo facet merytorycznie przygotowany i przeszedł całą drogę zawodową. Następnym razem stawiamy na pana Wojtka.[/quote] ludzie patrzcie, komuna jeszcze nie zdechla 🙂

Heheszki
Heheszki

Franula cos ty taki zdesperowany że tak młodzików tepisz? Od korytka ktoś cię odsunął? To że tu heniu siedzi i Trzaska komentarze to widać jak nic. Ale ty to masz bardziej jadowity język. Wiesz dobrze co się dzieje w radzie miejskiej i najbardziej jedziesz po mrowce to wygląda że jestes Jerzym Antonim, tak? 😉 albo starasz się siać zawiść jakby to on byl

frankiewicz
frankiewicz

to luknij na oświadczenie majątkowe z przed 2,3….itd…lat to wtedy wszyscy będą dokładnie wiedzieć ile zarabia.
A co do liczenia i powtórki z matematyki to kolego drogi – powtórkę z matematyki zrobimy Wam dokładną za 3 lata…. ojjj dokładną powtórkę. Podliczymy Olkuski PiS i Wasze pensje za 3 lata….. jak to Wy ciągle robicie i do tego BARDZO nieuczciwie i nierzetelnie wobec wszystkich co starają się coś zrobić, a nie są z Wami. Dokładnie podliczymy i przedstawimy opinii publicznej.

.
.

[quote name=”frankiewicz”].. A co do pensji Prezesa Wodociągów to nie zarabia 20 tysiaków tylko około 13500 brutto[/quote]
Oświadczenia majątkowe są jawne i łatwo dostępne, a przykre doświadczenie pewnego pana i jego zegarka, zniechęciło oświadczających do zatajania prawdy, więc daj se siana i zrób powtórkę z matmy.

frankiewicz
frankiewicz

skoro Mrówka i jego koledzy tak dobrze liczą, to ja bym podliczył za ile się radny Kmita pracuje (w sumie wydaje mi się że do roku i tak zostanie z niego spuszczony, bo w sumie PiS już nie jest Piaśnikowi zbytnio potrzebny) i ile Osuch wyciąga miesięcznie. Więc p. Kmita przypuszczam oczywiście że jako prezes musi minimum brać jakieś 7500 – 8500 zł, więc rocznie daje to około 100000 zł + pensja radnego w około 20000 zł, nie da się ukryć że wychodzi około 120 tysięcy, hm…czy to jest dużo…hmm…bo w wodociągach pracuje 240 osób i robią największą inwestycje w… Czytaj więcej »

LOK
LOK

[quote name=”Pigwa”][quote name=”pic,pic”]Największy populista to Mrówka i jemu podobni.[/quote]

Panie Boże chroń Gminę Olkusz od takiego nasienia, które sieje tylko nienawiść do wszystkiego co się tylko porusza. 186 głosów ( to tak jak minimum socjalne ) zmarnowane a trzeba było postawić na pana Wojciecha Blocha a na pewno pożytek byłby większy, bo facet merytorycznie przygotowany i przeszedł całą drogę zawodową. Następnym razem stawiamy na pana Wojtka.[/quote]
ten pan to zwykły szkodnik. na osiedlu robi sie coraz bardziej przemądrzały a efektów na Młodych jak nie było tak nie ma. woda sodowa uderzyła młodemu do głowy.

Theon
Theon

Ert, na karaiby w lecie ? 😉 A swoją drogą to się często zastanawiam co by mój szef powiedział gdyby jego pracownicy w firmowych ciuchach w godzinach pracy służbowym samochodem podjeżdżali do sklepu na zakupy ?

Młody
Młody

„W niedzielę w Chrzanowie referendum ws. odwołania burmistrza

O przeprowadzeniu referendum postanowiła we wrześniu na nadzwyczajnej sesji Rada Miasta Chrzanowa. Radni zarzucają burmistrzowi m.in. brak umiejętności zarządzania finansami gminy i brak wizji dalszego rozwoju miasta.”

Pigwa
Pigwa

[quote name=”pic,pic”]Największy populista to Mrówka i jemu podobni.[/quote]

Panie Boże chroń Gminę Olkusz od takiego nasienia, które sieje tylko nienawiść do wszystkiego co się tylko porusza. 186 głosów ( to tak jak minimum socjalne ) zmarnowane a trzeba było postawić na pana Wojciecha Blocha a na pewno pożytek byłby większy, bo facet merytorycznie przygotowany i przeszedł całą drogę zawodową. Następnym razem stawiamy na pana Wojtka.

Józef Płsudski
Józef Płsudski

”BIĆ KUR.Y I ZŁODZIEI”-komentarz odgapiony z innej gazety.

ert
ert

Prezes zarządu wodociągów, do których działalności gmina dorzuca lekką ręką trzy bańki, a my za szlamowatą ciecz płynącą z kranów będziemy bulić jak za francuskie wino, zapewne uzna, że aktualnie pobierane dwadzieścia tysięcy miesięcznie – bez paru złotych – to zbyt małe wynagrodzenie dla takiego rzutkiego inwestora jak on. Jak obstawiacie, ile sobie w tym roku dorzuci do pensji – wystarczy mu 25 tysiaków na konto, czy dociągnie do 30? Ostatecznie wszystko drożeje, za te nędzne grosze w lecie na Karaibach biedaczek gotów z głodu zdechnąć. A pozostali? Wszyscy zatrudnieni krewni i znajomi królika? Przecież na gołej dysze ich zarząd… Czytaj więcej »

frankiewicz
frankiewicz

[quote name=”Młody”]Cytuje – „Moim obowiązkiem jako Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz jest troska o Mieszkańców oraz budżet gminy. Dziś mam poczucie wywiązania się z tego obowiązku, bowiem zredukowanie wysokości dopłaty z niemal 6 mln zł do 3 mln zł ma duże znaczenie w perspektywie możliwości realizacji przez Gminę Olkusz innych zadań: inwestycyjnych, z zakresu pomocy społecznej, szkolnictwa itp.” Cudowne rządy w tych wodociągach czy brak ekonomicznej wyobrażni i odpowiedzialności, skoro mieć czy nie miec 3 miliony jest do przyjęcia, a przecież 3 miliony zł. to np. 100 nowiusieńkich fiatów Panda. Hojna ręka burmistrza dotująca wodociągi kwotą 3 milionów zł. przy… Czytaj więcej »

Młody
Młody

Cytuje – „Moim obowiązkiem jako Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz jest troska o Mieszkańców oraz budżet gminy. Dziś mam poczucie wywiązania się z tego obowiązku, bowiem zredukowanie wysokości dopłaty z niemal 6 mln zł do 3 mln zł ma duże znaczenie w perspektywie możliwości realizacji przez Gminę Olkusz innych zadań: inwestycyjnych, z zakresu pomocy społecznej, szkolnictwa itp.” Cudowne rządy w tych wodociągach czy brak ekonomicznej wyobrażni i odpowiedzialności, skoro mieć czy nie miec 3 miliony jest do przyjęcia, a przecież 3 miliony zł. to np. 100 nowiusieńkich fiatów Panda. Hojna ręka burmistrza dotująca wodociągi kwotą 3 milionów zł. przy równoczesnym… Czytaj więcej »

pic,pic
pic,pic

Największy populista to Mrówka i jemu podobni.

frankiewicz
frankiewicz

…………Kolejnym debilnym argumentem jest to że nie będzie inwestycji bo urzędy muszą dopłacić, no ale właśnie te pieniądze które wpłacają „dla wodociągów” właśnie zostały wydane na inwestycje! Niech wytłumaczy Radny Mrówka w jaki sposób chce pozyskiwać i oczyszczać wodę jak nie zrobi inwestycji ?? a żeby zrobić to trzeba wydać! Radni którzy głosowali przeciw są nieodpowiedzialni – nawet nie wiedzieli nad czym głosowali.

@
@

Odnośnie oświadczenia Klubu Radnych. Winni się tłumaczą zwłaszcza ogólnikami typu: Mieszkańców których darzymy oddaniem i szacunkiem… łupiemy, żeby nie myśleli że uważamy ich za jakichś dziadów i biedaków.

frankiewicz
frankiewicz

Takie bzdury piszecie, że ręce opadają do tego radni którzy głosowali PRZECIW podwyższeniu cen wykazali się skrajną nieodpowiedzialnością. Właśnie tych radnych trzeba zapytać czy wiedzieli co czynili, bo wydaje mi się że jedynym ich argumentem było NIE bo NIE. W mega skrócie została zrealizowana inwestycja na ponad 200 milionów złotych, część z tych pieniędzy to kredyt i trzeba ten kredyt teraz spłacać i podwyżki idą na spłatę kredytu a nie na pensje jak to Radny Mrówka ciągle sugeruje. Została wybudowana oczyszczalnia, nowe ujęcia wody – bo kopalnie zamykają, i do tego kilkadziesiąc kilometrów nowych dróg, chodników, kanalizacji i wiele innych… Czytaj więcej »

GŁOS
GŁOS

CZY RADNI W OSOBACH Jerzy Kwaśniewski, NIE JEST OBECNIE PRACOWNIKIEM WODOCIĄGÓW, A CZY PRZYPADKIEM ŻONA Janusz Dudkiewicz RÓWNIEŻ

seu111000
seu111000

Podwyżki to nam zafundowała poprzednia rada, do której należał PiS biorąc pożyczki pod inwestycje w wodociągach. Teraz trzeba spłacać i dlatego woda będzie drožeć. To jest pokłosie starych decyzji. Nie dajcie sobą manipulować.

miś Yogi
miś Yogi

Pewnie wybiorą tych z Bylicy. Obydwoje na jedno miejsce.

opop
opop

Panie Gamrat.Do Rady dostales sie Pan glownie z elektoratu ulic Skalskiej i Bylicy.Osiedle to zamieszkuja przewaznie osoby o niskich dochodach.Panski glos za podwyzka i tak uszczupli nasze budzety.Wszyscy ktorzy na Pana glosowali powninni sie mocno zastanowic przy kolejnych wyborach.

kasa
kasa

Kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa,… Czytaj więcej »

Tataria
Tataria

[quote name=”woda”]Drodzy wyborcy. Zapamiętajcie sobie te nazwiska, które głosowały za przyjęciem stawek i nic nie protestowały, aby odwołać zarząd wodociągów. W następnych wyborach, nie możemy dopuścić, aby dostali się ponownie do rady miejskiej.[/quote]
O jednym należy pamiętać: co bełkotał piaśnik, kiedy był radnym i ustalano nowe taryfy, a co obecnie, już nie jako radny.

Miś
Miś

Świetna sprawa – źle zarządzać firmą i podnosić ceny!!! A może należałoby się przyjrzeć kosztom działalności wodociągów? Ale komy by się chciało? Najlepiej podnieść ceny. Bardzo źle to świadczy o zarządzie wodociągów i o radnych, którzy zgodzili się tak łatwo na podwyżki.

woda
woda

Drodzy wyborcy. Zapamiętajcie sobie te nazwiska, które głosowały za przyjęciem stawek i nic nie protestowały, aby odwołać zarząd wodociągów. W następnych wyborach, nie możemy dopuścić, aby dostali się ponownie do rady miejskiej.