Wolbrom

To już tradycja – grono przyjaciół zrzeszonych w Stowarzyszeniu Wolbromscy Motocykliści w mikołajowych strojach i nastrojach ponownie zorganizowało na wolbromskim rynku radosną imprezę z prezentami oraz wesołymi tańcami dla wszystkich dzieciaków. Radosne uśmiechy wszystkich przybyłych na spontaniczną plenerową zabawę szybko rozproszyły mgłę i grudniowy chłód.

Motocykliści – chociaż z uwagi na niesprzyjającą pogodę mniej licznie niż zwykle – zajechali na rynek w Wolbromiu swoimi wspaniałymi maszynami, które jak zawsze budziły podziw i zainteresowanie. Corocznemu spotkaniu na przeszkodzie nie stanął nawet rozgrywany akurat przez polską reprezentację mecz, który zagorzali kibice jednym okiem śledzili na swoich smartfonach. Dzieciaki z kolei szalały, goniąc oryginalne, bo zamarzające szybko w chłodzie mydlane bańki, a całe towarzystwo szybko rozgrzały taneczne pląsy zainicjowane przez Klaudię Piotrowską z Fitness ZUMBA. Wiele radości sprawiły też przybyłym rodzinom rozdawane w tłumie słodycze i owoce. Były gorące kiełbaski z grilla i ciasta, a także rozstrzygnięto konkurs plastyczny, poświęcony oczywiście mikołajkowej tematyce.

„Wielkie podziękowania dla osób, oddanych inicjatywie ze Stowarzyszenia Motocykliści Wolbromscy, którzy od kilku dni przygotowywali się, by nasze motomikołajki odbyły się właśnie w takiej oprawie. Pieczenie ciast, zorganizowanie, przywiezienie, spakowanie prezentów, ocenianie prac konkursowych i, mimo ważnego meczu, stawienie się na płycie rynku właśnie dla dzieci! Wspaniałych ludzi, którzy włączyli się w to dzieło, łączy Stowarzyszenie Motocykliści Wolbromscy, gdzie zaangażowanie w działaniach daje radość i porządnego powera. Rodzina SMW, to piękny przykład ludzi z sercami otwartymi do pomocy i wypełniania statutowych charytatywnych działań” – podsumował wydarzenie prezes Tomasz Płaszczyk.

To już tradycja - grono przyjaciół zrzeszonych w Stowarzyszeniu Wolbromscy Motocykliści w mikołajowych strojach i nastrojach ponownie zorganizowało na wolbromskim rynku radosną imprezę z prezentami oraz wesołymi tańcami dla wszystkich dzieciaków: radosne uśmiechy wszystkich przybyłych na spontaniczną plenerową zabawę szybko rozproszyły mgłę i grudniowy chłód.
« 1 z 3 »
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mike
mike
1 miesiąc temu

Kiedy ze strony przeglądu znikną ukraińskie barwy przy logo? Na większości portali już ich nie ma tym bardziej, że ukraiński komik wciąż nie potrafi przeprosić za rakietę która „przypadkowo” spadła na Polskę.