narkotyki lipiec

19-letni mieszkaniec gminy Olkusz usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i psychotropowych, za co grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Młody mężczyzna, który miał przy sobie ponad 11 gramów marihuany i amfetaminy, został zatrzymany przed kilkoma dniami w miejskim parku.

26 lipca do siedzącego na ławce chłopaka podeszło dwóch policjantów. Ten zaczął się nerwowo zachowywać, więc funkcjonariusze postanowili go wylegitymować. Podczas sprawdzania odzieży okazało się, że 19-latek ma przy sobie dziesięć woreczków foliowych z białą substancją oraz sześć innych z suszem roślinnym. Podejrzenia mundurowych okazały się trafne. W woreczkach znajdowała się amfetamina (6,21 grama) oraz marihuana (5,22 grama). Zatrzymany szybko trafił po policyjnego aresztu. Teraz czeka go sprawa sądowa. Zgodnie z kodeksem karnym za posiadanie substancji odurzających i psychotropowych mężczyzna może trafić do więzienia nawet na trzy lata.

Fot. KPP Olkusz

 

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
WładziuPXT Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Władziu
Władziu

Z tych jedenastu gram to zaledwie pięć bobów by skręcił…

PXT
PXT

Jakim cudem znaleźli się w parku? Pieszo podeszli? :-* Czy podjechali radiowozem? Tam są trochę za wąskie alejki.
A tak nawiasem mówiąc to 19 latek mężczyzną to ostatnio był w latach 1939- 1989. Obecnie to jeszcze chłopczyk a zwłaszcza w 2015.