1

29 maja br. podczas uroczystego apelu w Szkole Podstawowej nr 5 w Olkuszu laureatom Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym wręczono nagrody i dyplomy. Uroczyste wręczenie odbyło się na sali gimnastycznej, gdzie zgromadzili się zwycięscy konkursu ich opiekunowie, dyrekcja i grono pedagogiczne, uczniowie szkoły a także zaproszeni goście: m.in. Pani Renata Gęgotek przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy Olkusz, Katarzyna Barczyk-Łyczak z Urzędu Miasta i Gminy Wolbrom, podinsp. Jarosław Klich – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Olkuszu, asp. szt. Artur Czarnota – Naczelnik Wydziału Prewencji, Katarzyna Matras oficer prasowy.

4

Podinsp. Jarosław Klich podziękował wszystkim uczestnikom: uczniom oraz nauczycielom za udział w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym a także sponsorom za ufundowanie nagród. Szczególne podziękowania skierowała do Pani Dyrektor Grażyny Kaziród i pracowników Szkoły Podstawowej nr 5 za współorganizowanie tego konkursu.
Apel uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły.

2

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych wciąż cieszy się zainteresowaniem. Konkurs kształtuje bezpieczne postawy w ruchu drogowym. Jego uczestnicy muszą wykazać się dużą znajomością przepisów ruchu drogowego, szczególną umiejętnością jazdy na rowerze, bowiem mają do pokonania nie lada łatwy tor przeszkód, jak również wiedzą teoretyczną i praktyczną z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

KPP Olkusz

3

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze